25
Ocak

Bu yıl saçlar biraz dağılacak!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bu yıl saçlar biraz dağılacak!

Bu yıl saçlar biraz dağılacak!

Kadınların olduğu gibi erkeklerin de saç modeli ve kesimi stillerini tamamlayan en önemli noktalardan birisidir. Erkekler kadınlara göre çok daha az saç kestirirler ve daha az model yapabildikleri için erkekler için saç modeli belirlemek ve buna uygun bir kesim yaptırabilmek çok da kolay değildir. 2016 yılında, 2015 yılına göre çok daha farklı saç modelleri ile göreceğimiz erkekler için söyleyebileceğimiz ilk şey önümüzdeki yıl saçlar bu yıla göre çok daha dağınık olacağıdır.

Günümüze kadar erkekler için saç modası çok ağır ilerleyen bir süreçti ancak günümüzde kesimlerden dolayı ortaya çıkan model farklılıkları hızlı bir değişimin habercisidir. Aynı zamanda saç bakımı ve şekillendirmesi konularına çok daha önem veren erkekler, trend olan saç modelleri konularında daha fazla konuşur ve araştırı oldular. Eğer siz de güncel modelleri takip edenlerdenseniz bu yazımızda ilginizi çekecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Düzenli kesim: 

Aslına bakarsanız saçınıza verdiğiniz özen stilinize verdiğiniz özendir. Her ne kadar 2016 da çok daha dağınık saçlar göreceğimizi söylesek de iyi şekil verilmiş bir saç, karşı konulmaz bir duvar gibi önümüzde durmaya devam edecek. Bu stil kısa kesilmiş modellerde çok daha kolaydır ve bunu sağlamak için hafif bir şekillendirici kullanmanız yeterli olacaktır.

Farklı bölgelerde farklı boylar:

Erkeklerde genelde farklı boylarda kesilmiş saçlara rastlanmazdı. Çünkü ülkemizdeki erkekler saç kestirmek için kolaya kaçmaktadır. Saçları şekillendirmek için kesim makinası kullanmak da bunun başlıca sebebidir.  Ancak 2016 yılı ile birlikte çok daha yaygınlaşacak olan en iddialı modeller farklı boylarda kesilmiş saçların yaygınlaşması ile gerçekleşecek. Saç stilini en iyi anlatan modeller daha çok bu yöntemi kullanan beylerden gelecek. Kusursuz ve farklı boylarda kesimlere sahip erkek saç modellerine önümüzdeki yıl sıkça rastlayacaksınız.

Özgür saç telleri:

Aslında birçok kadın, sağa sola dağılmış dinamik erkek saçlarından çok hoşlanır. 2016 yılında bu durumu farkeden erkekler tüm yönlere savrulmuş modeller ile endamlarını sergileyecekler.

Uzun Saç:

Aslına bakıldığında her erkeğin bir dönem saçları uzundur. Şayet sizin döneminiz de geldiyse 2016 yılında trend olacak olan saç modellerinde sizin için de uygun kesimler bulacaksınız. Elbette ki yine gündem farklı boylarda saç kesimleri ancak bu uzun kesilmiş modeller farklı bölgelerde toplamak işleri biraz rahatlatacak.


Etiketler: Gratis, Erkek Saç Modası, 2016 erkek saç modelleri7,İLGİLİ ÜRÜNLER
BOND Deodorant Quantom
BOND Deodorant Quantom
YARDLEY Citrus Wood EDT
YARDLEY Citrus Wood EDT
Tıraş Köpüğü Platinum Sensitive
Tıraş Köpüğü Platinum Sensitive
BOND Tıraş Köpüğü Tita. Moist.& Cooling
BOND Tıraş Köpüğü Tita. Moist.& Cooling


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE