24
Haziran

Bu Yaz Makyajınız Daha Parlak, Daha Aydınlık!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bu Yaz Makyajınız Daha Parlak, Daha Aydınlık!

Bildiğimiz gibi 2017 İlkbahar – Yaz sezonu ile beraber birçok makyaj trendi değişti. Çarpıcılık yüzümüzün her yerinde, tek başına hâkimiyet sürmek istiyor. Dudaklar ve gözler aynı anda parlamak istemiyor. Bu trenler içinde yaza ve özellikle geceye en çok yakışanları seçmek istedik.

Koyu dudaklar; olmazsa olmaz gece makyajının başında geliyor. Dudaklardaki aşırı koyu tonlar gözde hiçbir renge müsaade etmiyor. Tercihe göre yalnızca geceye yakışır bir bronzer, harika koyu dudaklarınıza eşlik edebilir. Dudaklardaki çekiciliği koyu rujların ardından parlatıcılar bir hayli arttırıyor. Daha hafif tonlarda bir makyaj tercih etmek istiyorsanız, hafif bir göz makyajı ile ışıldayan dudakları birleştirebilirsiniz.

Gözlerini ön plana çıkarmak isteyenler, göz kaleminin modern-retro dönüşüne severek katılabilirler. Eyeliner’ın keskin hatları, yerini göz kaleminin buğulu hallerine bırakıyor. Yaz gecesi için sade göz kalemi ile çerçevelenmiş gözler güzel bir tercih olabilir.

Sezonun yeni trendi allık ile ruj birlikteliği ise canlı renklerde makyaj yapmayı düşünenler için. Dudaklarınız ve yanaklarınızda pembe birlikteliğinin yaratacağı sıcak hava, gündüzün canlılığını geceye taşıyacak türden. Işıltılı 2017 yaz makyajının değişmeyen tek yanı ise aydınlatıcılar. Makyaj çantanızdan eksik etmeyin.


Etiketler: Gratis, 2017 İlkbahar – Yaz, Makyaj, Trend, Ruj,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE