19
Şubat

Bu Sezon Sokağa Nasıl Çıkılır?

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
Bu Sezon Sokağa Nasıl Çıkılır?

Ne zaman satın alırsınız? Giyecek bir şeyiniz kalmadığında mı yoksa sizde olmayan güzel bir parça bulduğunuz da mı? Sebebi ne olursa olsun sokaklar yeni nesil kombinlerle dolup taşıyor.

Yapılan istatistiklere göre alışverişe çıkan kadınların %87’si güzel bir parça bulduğunda asla kaçırmıyor. Sebebi ise bedenin kısa sürede biteceği korkusu. Aslında haklı bir sebep. Çünkü çok çok beğendiği bir parçanın istediği bedeninin kalmadığını ve bir daha da gelmeyeceğini öğrenmek tamamen bir hayal kırıklığı.

Eğer kendi tasarımcınız yoksa hızlı olmakta fayda var.  Zaman hız zamanı. Özellikle de klasik haline gelen modeller için zaman, vakit kaybetme zamanı değil. Çiçek işlemeli bir kazak, deri bir ceket ya da şık bir paltoyu ne zaman giyeceğiniz belli olmaz. Ancak mutlaka giyersiniz.

Alışveriş sürenizi kısaltmak ya da istediğiniz modelin hangi mağazada olduğu bilgisi için interneti de kullanabilirsiniz. Bu işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Sokak modası deyip geçmemek gerekir. Sonuçta içeride giyilebilen bir çok şey yerine göre dışarıda da giyilebilir. Onun için tedbirli olmak, anlık trendleri hızlıca takip etmek ve birazda vitrinlere bakmak yeterli.

Bunun için zamanınız yoksa sizin için seçtiğimiz kombinlere de bakabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Moda, Sokak Modası, Yeni Sezon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

19.02.2017

YORUM EKLE