12
Şubat

Bu Sezon Hangi Pantolonlarınızı Giyeceksiniz?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bu Sezon Hangi Pantolonlarınızı Giyeceksiniz?

Aslına bakılırsa, kadınların pantolonu kullanma tarihi 4. yüzyıldan önceye dayanmaktadır. O dönem erkek giysisi olarak görülmeyen ve kadınların da rahatlıkla tercih edebildiği pantolon Orta Çağ’ da kadınların elbiseye yönelmesi ve Fransız Devrimi sırasında da erkeklerin tercih etmesi ile yakın tarihimize ulaşan bir durumu ortaya çıktı. 1970’ lere kadar dünyanın bir çok yerinde kadınların ofislerde, kamu sektöründe ve eğitmen olarak bulundukları yerlerde pantolon giymesi yasaktı. Hem kadınların hem de erkeklerin pantolondan buluşmasını sağlayan ilk ürün Blue Jean oldu.  Günümüzde pantolon hem erkeklerin, hem de kadınların rahatlıkla kullanabildiği bir giydi modelidir.

Moda, Erkek pantolonlarının biçimine büyük değişiklikler getirmemiştir. Pantolonların boyları uzun ve kısa, paçaları dar veya bol (gemici pantolonu), bacaklara yapışık (kayak pantolonu) olabilir. Paçalar, kıvrık veya düzdür. Pantolonların ön, arka veya yanlarında cepler olabilir. Ancak kadın pantolonları her yıl değişen trendlerle karşımıza çıkıyor.

2016 yılında da elbette ki kadınlar için yine birbirinden renkli modeller trend olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda, bu yıl tercih edebileceğiniz iki yeni pantolon modelini sizlere fotoğraflarla anlatmak istedik.

Metalik pantolonlar:

Boho pantolonlar:


Etiketler: Gratis, Sezon Pantolonları, Boho, Metalik, trend,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Krem
GOSH BB Krem
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH Click`N Conceal Kapatıcı
GOSH Click`N Conceal Kapatıcı
GOSH Forever Göz Farı
GOSH Forever Göz Farı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE