25
Nisan

Bu Bahar, Kontür Makyajına Veda Ediyoruz!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bu Bahar, Kontür Makyajına Veda Ediyoruz!

Geçtiğimiz bir kaç sezon boyunca, yüzleri konturla belirginleştirdik, incelttik, burunları kaldırdık, elmacık kemiklerini ortaya çıkardık. Kısacası kontürün bütün nimetlerinden yeterince faydalandık. Artık kontüre veda etmemizin zamanı gelmiş olabilir.

Yaza doğru kontürlü ağır makyajlarımız yerini daha hafif ve doğal görünümlü stillere bırakıyor. Fakat kontür ile hayatımızda iyice yer edinen aydınlatıcılar, yazın makyajımızın önemli bir parçası olarak kalacak. Islak bitişli bir fondöten kullanarak, daha sağlıklı bir görünüm sağlayan ışıltılı ten makyajını aydınlatıcılarla sonlandırabiliriz.

Yine doğal görünümlü ama daha renkli makyaj tercih etmek isteyenler için de bir önerimiz var. Parlatıcılar yine sahnede. Soft renklerde farlarla renklendireceğiniz gözlere, parlak dudaklar eşlik edecek. Yüzümüzdeki ufak kusurları ve kızarıklıkları gidermek için bu makyajda daha hafif yapıdaki BB kremler veya renkli nemlendiriciler kullanılabilir.

Ayrıca yüzümüzü şekillendirip kalıba soktuğumuz bir çok stilden 2017 İlkbahar – Yaz sezonunda uzaklaşacağız. Kontür ile kaş şekillendirme bu yöntemlerin başında geliyor. Kışın ağır makyaja maruz bıraktığımız cildimize rahat bir nefes aldırmanın hiç de fena olmayacaktır.


Etiketler: Gratis, 2017 İlkbahar - Yaz, Kontür,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Allık Life`s A Peach
SLEEK Allık Life`s A Peach
SLEEK Allık Rose Gold
SLEEK Allık Rose Gold
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Lip Vip Ruj Superstar
SLEEK Lip Vip Ruj Superstar


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE