04
Haziran

Bitmeyen Trend: Yarım Topuz

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bitmeyen Trend: Yarım Topuz

Yarım topuz nam-ı diğer hun topuzu, orijinal adıyla “half bun half down”, aslında eski bir trend. Ancak o kadar hayatı kolaylaştırıyor ki devam ediyor. Saçların yarısı topuz, yarısı açık bırakılıyor. Özellikle, ünlü isimler tarafından tercih ediliyor olması popülaritesinin nedenini açıklar gibi.

Hem cool, hem de oldukça doğal bir model. Aceleniz varsa, saçınıza hangi şekli vereceğinize karar veremiyorsanız bu model tam size göre.

Diane Kruger, Kendall Jenner, Hilary Duff, Kate Middleton, Jennifer Lopez bu akımın öncüleri olan isimler. Uzun saçlarında gördüğümüz yarım topuzları ile her zamankinden daha feminen, daha cool ve bir parça da sevimli görünüyorlar. Düz saçlarda çok daha iyi durduğu şüphesiz, ancak, kıvırcık ve dalgalı saçlarda da vazgeçilmez ve özel.

Aslına bakarsanız yapımı oldukça basit. Saçınızın ön kısmından bir tutamı ayırıp, hafif krepe yaparak, hafifçe geriye doğru küçük bir topuz yapıyorsunuz. Altta kalan saçlarınızın düzgün durduğundan eminseniz, son dokunuşu modelin daha etkili olması için, deniz tuzu spreyi ile yapıyoruz. Buna bile vaktiniz yoksa, kıvrak el hareketleri ve birkaç firkete bile yeterli olacaktır.

Eğer saçlarınızı yıkamaya bile vaktiniz yoksa, hemen toplayıp çıkabilir, günü kurtarabilirsiniz.

Bu cool modeli, büyük ve ihtişamlı küpelerinizle, gece davetlerinde de kullanabilirsiniz. Özetle günün her saati, her yerde kullanım rahatlığı olan yarım topuz modası devam ediyor.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Yarım Topuz,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Kuru Şampuan - Açık Kahve 150 ml
BENRİ Kuru Şampuan - Açık Kahve 150 ml
BENRİ Saç Kremi Frangipani 1000 ml
BENRİ Saç Kremi Frangipani 1000 ml
BENRİ Şampuan Buğday ve Bal 1000 ml
BENRİ Şampuan Buğday ve Bal 1000 ml
GIOVANNI Saç Kremi Smooth As Silk Derin Nem 250 ml
GIOVANNI Saç Kremi Smooth As Silk Derin Nem 250 ml


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE