29
Temmuz

Belki de Aradığınız Işıltı Budur!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Belki de Aradığınız Işıltı Budur!

Dünya moda kentlerinde tüm moda tutkunlarını birleştiren moda haftalarında sadece belirli bir akım yaratıldığına ya da belli başlı trendlerin tanıtıldığına inanıyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Çünkü moda haftaları aslında günün, mevsimin ya da yılın tümünde nasıl bir imaj belirleyebileceğinizi, bu trendleri kentlere göre nasıl birleştirebileceğinizi de bulabilirsiniz.

Moda tasarımcılarının tüm defilelerde ya da bazı defilelerin bazı kısımlarında sundukları sıra dışı imajlar da tüm sezon boyunca renkli akımları oluşturmakta ve yerine göre oldukça güçlü etki yaratan bu akımlar hayatı renklendirmek moda severler tarafından kullanılmaktadır.

Yaz modası denildiğinde akla ilk önce mayo ve bikiniler, güneş gözlükleri gibi yaz ürünleri gelir. Yaz parfümlerinden başlayarak gelişen yaz makyajları da karamsar geçen kış mevsiminden sonra içimizi açar ve günümüzü renklendirir.

Strobing makyajı sizin için yeterli değilse ve Glitter Tears da fazla geliyorsa bir de bu trendi deneyebilirsiniz.

Yüzümüzün belli noktalarını ön plana çıkartmak için yaptığımız strobing tekniği gibi, bu makyaj trendinde de, bol bol aydınlatıcı var. Ancak bu kez kullanılan aydınlatıcı miktarı biraz daha fazla. Ayrıca sadece yüzümüz değil, dudaklarımız da aydınlık ve parlak görünmeli.

Öncelikle yapmamız gereken bronz bir tene sahip olmak. Doğal bir bronzluk için güneşlenme fırsatınız olmadıysa ihtiyacınız olan bir tabii ki uygun tonda bir fondötendir. Sonra, yanak oyuklarınıza, şakaklarınıza, çene ve alnınıza bronzer uygulayabilirsiniz.

Bronz görünümünü ışıltılarla taçlandırarak için aydınlatıcılarla ihtiyacınız olacak. Yine elmacık kemiklerinize, şakaklarınıza, çene, burun üzerine bolca uygulamalısınız.

Göz kapaklarınıza bakır tonda, ışıltılı bir göz farı uyguladıktan sonra, hem alt hem de üst kirpik diplerine siyah göz kalemi uygulamayı ihmal etmiyoruz. Maskara konusunda da çekimser kalmamalı ve bir kaç kat sürmeliyiz. Göz makyajınız bu şekilde sonlanacaktır.

Son aşamada pembe dudak parlatıcınızı bulmalı ve dudaklarınız yaz ışıltısını alıncaya kadar uygulamalısınız.

İşte şimdi yaz gecelerinde bir ışıltılı bir etki bırakmak için  hazırsınız.


Etiketler: Gratis, kozmetik, Strobing, Glitter Tears,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Volume Dudak Parlatıcı
GOSH Volume Dudak Parlatıcı
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black
THE BALM Time Balm Foundation Mid Medium
THE BALM Time Balm Foundation Mid Medium
WET`N WILD Color Icon Bronzer Allık
WET`N WILD Color Icon Bronzer Allık


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE