05
Eylül

Bee Beauty Yaban İğdesinin Canlandırıcı Etkisini Cildinizde Hissedin

Posted by Gratis Admin | 3 Yorum
Bee Beauty Yaban İğdesinin Canlandırıcı Etkisini Cildinizde Hissedin

Yaban iğdesi nedir?

Avrupa ve Asya’da yetişen yaban
iğdesi; paslanmış gibi görünen dalları ve 7 cm’ye kadar uzayabilen dikenleriyle aslında pek de çekici görünüşe sahip bir bitki değildir. Ama onu çekici kılan da zaten görünüşü değil, sonbahar aylarında olgunlaşan bronza çalan rengiyle mucizevi meyveleridir.

Bu meyvelerin zengin içeriği, yıllardan beri yapılan pek çok bilimsel araştırma ile defalarca kanıtlanıp, literatürdeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Böylesine değerli bir hammaddeye sahip olan bu mucizevi bitki, tıptan kozmetiğe kadar epey geniş bir alanda, geçmişten bugüne halen kullanılmaktadır.

Yaban iğdesi bol miktarda C, A, B1, B2 vitaminleri içerir. Etken maddesi olan Palmitoleik asit, yani Omega 7, vücudun kolajen üretimini artırır.

Ne faydası var? İlk olarak eski Yunanlılar tarafından tıp alanında kullanıldığı bilinen bu bitki; soğuk algınlığı,öksürük vb. rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcı olur. Vücudumuzun gençlik ve enerji kaynağı olan Omega 7 ve pek çok farklı vitamini bünyesinde barındıran yaban iğdesine Bee Beauty olarak kayıtsız kalamazdık tabii. Yeni Bee Beauty Yaban İğdesi serisinin canlandırıcı etkisini cildinizde hissedin.

YABAN İĞDESİ İLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Yeni Bee Beauty Yaban İğdesi Yüz Temizleme Köpüğü, formülündeki yaban iğdesi yağı sayesinde cildinizi derinlemesine temizlerken, günün tüm yorgunluğunu çehrenizden silip atacak. Daha önce deneyimlemediğiniz bir tazelik ve ferahlık hissinin tadını çıkaracaksınız.

Cildin tazalenmiş ve duru görünmesine,

Aşırı yağı ve kirleri temizlemeye yardımcı olur.

Sülfat, paraben, petrol içermez

Hafif formülü ile cildinizde kalan makyaj kalıntılarının, kirin ve yağın nazikçe temizlenmesine yardımcı olur.

Uygulama: Avuç içlerine pompa yardımıyla bir miktar sıkınız. Parmak uçlarınızı kullanarak göz çevrenize temas ettirmeden cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ardından durulayınız ve kurulayınız. Bu işlemi sabah ve akşam günde iki kez tekrarlayınız.

YABAN İĞDESİ İLE YAŞLANMA KARŞITI GÖZ ÇEVRESi BAKIM KREMi

Yüzümüzdeki belki
de en hızlı yıpranan yer göz çevresi. Yaban iğdesi yağının yüzyıllardır bilinen iyileştirici etkisi ile güzelliğiniz yıllara meydan okusun. Güle güle kaz ayakları...

Omega 3, 6, ve 9 mineralleri cildin nem seviyesini ve esnekliğini artırmaya,

Genç bir görünüm için cildi canlandırmaya yardımcı olur.

Antioksidan bakımından zengindir.

Sülfat, paraben, petrol içermez.

Yaban iğdesi yağı ile özel geliştirilmiş yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kremi, daha genç bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Uygulama: Temiz ve kuru cildin göz çevrelerine masaj yöntemiyle yavaşça uygulayınız. Kremi uygulamadan önce gündüz ve gece kreminin tamamen emildiğinden emin olunuz. Günde iki defa, sabah ve akşam uygulayınız.

YABAN İĞDESİ İLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ YAŞLANMA KARŞITI GECE KREMİ

Cildin kaybolan nem ve besin dengesini kazandırmaya yardımcı olur.

Cildin doğal lipid bariyerini korumak için tasarlanmıştır.

Cilde sıkı ve genç görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Sülfat, paraben, petrol içermez.

Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için tasarlanmış, doğanın tüm unsurları ile zenginleştirilmiş, cildin beslenmesine yardımcı olan gece kremi.

Uygulama: Yüzünüzü Bee Beauty Yaban İğdesi Yüz Temizleme Köpüğü ile temizledikten ve kuruladıktan sonra, yüz ve boyun bölgelerine uygulayınız.

Krem tamamen emilene
kadar dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak uygulayınız. En iyi sonuç için her gece kullanınız.

YABAN İĞDESİ İLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ NEMLENDİRİCİ YÜZ BAKIM KREMİ

En yeni doğal mucize yaban iğdesi yağı ile hazırlanan özel formüllü Bee Beauty yaban iğdesi Nemlendirici Yüz Bakım Kremi yüzünüze ihtiyacı olan nemi kazandırırken, yağlanma hissi bırakmaz.

Yıpranmış cildin gençleşmesine,

Sağlıklı cildin tonunu ve dokusunu korumaya,

Çevresel faktörlere (toz, gaz vs.) karşı cildi korumaya yardımcı olur.

Sülfat, paraben, petrol içermez.

Hafif formülü ile cilde hızla nüfuz eden günlük yüz bakım kremi, cildin yumuşak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Uygulama: Yüzünüzü Bee Beauty Yaban İğdesi Yüz Temizleme Köpüğü
ile temizledikten ve kuruladıktan sonra, bir miktar kremi yüz ve boyun bölgesine krem tamamen emilene kadar masaj yaparak uygulayınız. En iyi sonuç için işlemi her gün tekrarlayınız.

YABAN İĞDESİ İLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ YÜZ BAKIM MASKESİ

Gücünü ve sa ığını yaban iğdesi yağıyla zenginleştirilmiş formülünden alan yeni Bee Beauty Yaban İğdesi Yüz Bakım Maskesi’nin en mucizevi etkisi, uygulandıktan sonra çevrenizde oluşacak yoğun ilgi.

Cildi arındırmaya ve temizlemeye,


Cildin taze ve parlak görünmesine,


Kaolin kili gözeneklerin derinlemesine

temizlenmesine yardımcı olur.


Sülfat, paraben, petrol içermez.

Cilt tonu dengeleyici Bee Beauty Yaban İğdesi

Yüz Bakım Maskesi, ışıltılı bir cilt için cildin derinlemesine beslenmesine ve arınmasına yardımcı olur.

Uygulama: Maskeyi kuru ve temiz cilde uygulayınız. 8-10 dakika bekledikten sonra ılık su ile cildinizi temizleyiniz. Haftada bir veya iki kez kullanımı önerilir.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Yaban iğdesi, Omega 7, Bee Beauty,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

10.09.2017
Üç gündür bee beauty gö çevresi bakım kremi kullanıyum.göz çevremdeki kuruluk nedeniyle tavsiye amaçlı.kullanmaya başlayalı göz çevremde yanma soyulma ve halkalar oluştu bu nmla mi bırakmalımıyım devam etmelimiyim bilemedim🤔
10.09.2017
Üç gündür bee beauty gö çevresi bakım kremi kullanıyum.göz çevremdeki kuruluk nedeniyle tavsiye amaçlı.kullanmaya başlayalı göz çevremde yanma soyulma ve halkalar oluştu bu nmla mi bırakmalımıyım devam etmelimiyim bilemedim🤔
13.09.2016

YORUM EKLE