14
Temmuz

Bebeksi Bir Görünüm İçin Babydoll Makyajı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bebeksi Bir Görünüm İçin Babydoll Makyajı!

Dünyadaki moda merkezlerinde tüm dünyaya ilham veren moda haftaları hem yeni makyaj trendlerini hem de günün her anı için ayrı ayrı kombinleyip kullanabileceğimiz moda trendlerini gözler önüne seriyor. Bu dünyaca ünlü moda haftaları ne giyeceğimizden nasıl bir makyaj yapabileceğimize kadar her detay konusunda bizlere ilham veriyor.

İşte Babydoll Look denilen yeni bir makyaj terendi de podyumlardaki oyuncak bebek gibi görünen modellerden ilham alınarak çıkan yeni bir makyaj trendi.

Günlük ya da gece dışarı çıkmak için nasıl giyineceğiniz sizlerin tercihi ancak oyuncak bebek gibi porselen bir görünüm sergilemek istiyorsanız dasıl yapacağınızı sizler için sıralıyoruz. 

Her şeyin başı sağlık, her makyajın başı da Kusursuz görünen bir cilt denilebilir. Koyu tenliyseniz yüzünüzü biraz daha açmanız gerekebilir ancak açık tenliyseniz yazın hafifçe bronzlaşmış bir ten işinize bile yarayabilir. Sadece kompakt pudra ile mat bir görünüm sağladıktan sonra yüzünüze aydınlık bir görünüm katmak için pudra formunda bir aydınlatıcı uygulayabilirsiniz.

Açıp pembe bir allık bu makyajın olmazsa olmazıdır. Bilinen tüm bebeklerin yanakların açık pembe ve sağlıklı durur. Aynı durum bizler içinde farkısız. Yanak oyuklarına ve yanağının tepe noktalarına allık fırçası ile cildinize uygun bir tonda bir allık uygulayabilirsiniz.

Uzun kirpikler de babydoll makyajının olmazsa olmazı denilebilir. Üst kirpiklerin diplerine bolca, alt kirpiklere de fırçayı dik şekilde tutarak bolca mascara uygulayarak  yoğun ve uzun bir görünüm kazandırabilirsin.

Şeker pembesi tonunda bir dudak parlatıcısı veya dudaklarımın renk tonu yeterli değil diyorsanız da istediğiniz pembe bir tondaki ruju dudaklarınıza sürerek makyajınızı tamamlayabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Babydoll, Make up,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Velvet Touch Ruj
GOSH Velvet Touch Ruj
SLEEK Matte Me Ruj Birthday Suit
SLEEK Matte Me Ruj Birthday Suit
SLEEK True Color Ruj Loved Up
SLEEK True Color Ruj Loved Up
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Chivalrous Likit Ruj
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Chivalrous Likit Ruj


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE