06
Mart

Bakımlı ve Doğal Tırnaklar için Nude Tonlar

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bakımlı ve Doğal Tırnaklar için Nude Tonlar

Birçok kişinin severek kullandığı bir oje rengi var; nüde rengi. Temiz, sade ve bir o kadarda şık görünüyor. Yokmuş gibi makyajdan sonra yokmuş gibi oje olarak da adlandırılabilir. Makyajda cilt tonuna göre seçimler yapıldığı gibi, ojede de cilt tonuna göre seçimler yapılmalı. Buradaki amaç tırnaklarınız için  doğal, temiz ve bakımlı imajı çizmek.

Bu kadar sevilmesinin sebebi, kolay sürülüyor olması, bakımlı ve temiz durması. Bu görünümü yakalamak zor değil. Herhangi bir nüde renk oje alıp deneyebilirsiniz, ancak ten renginize uygun, ellerinizde kusursuz duracak nüde renkleri arıyorsanız biraz bilgi sahibi olmakta fayda var.

Ten renginiz açıksa ve fondöten tercihinizde açık renk olacaktır. Bu da porselen cilt tonuna sahipsiniz demektir. Porselen cilt tonluların Natürel toprak tonları, kahverengi ya da krem tonları soluk bir görünüme sebep olacaktır. Bu nedenle alt tonu pembe veya direk pembe tonlarını içeren nüde renkler tercih edilebilir. Bu karar cildinizin daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

Ten renginiz buğday ise ve soğuk alt tonluysanız, nüde oje seçimlerinde gri tonları tercih etmelisiniz. Bu sayede kusursuz nüde oje seçimini yapmış olacaksınız.

Esmer tenliyseniz, toprak tonlarının tamamı tırnaklarınızda muhteşem duracaktır. En favori tonları ise sütlü kahve ve diğer açık tonlardır. Bronzluğunu öne çıkarmak isteyenler özellikle metalik kahve tonlarına doğru yaklaşabilir.


Etiketler: Gratis, Trend, Nail Art, Tırnak, Doğal,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Tırnak Güçlendirici Aseton 450ml
BENRİ Tırnak Güçlendirici Aseton 450ml
THE BALM Meet Matte Nude Paleti
THE BALM Meet Matte Nude Paleti
THE BALM Nude Beach
THE BALM Nude Beach
THE BALM Nude Dude Far Paleti
THE BALM Nude Dude Far Paleti


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE