21
Mayıs

Bahar Kokmaya Hazır Mısınız?

Posted by Gratis Admin | 2 Yorum
Bahar Kokmaya Hazır Mısınız?

Canlanan doğa, rengarenk çiçekler, bahar dalları ve bütün değişiklikler sonucunda ortaya çıkan mis gibi kokular ne de keyifli hissettirir insana kendini. Bütün bu güzelliklere bir de parlayan güneş ve sıcak havanın yarattığı pozitif etki eklenince işte size bahar coşkusu. Bakımına özen gösterenlerin uğrak adresi Gratis, bütün bu coşkuyu kadınlara özel olarak tasarlanan ürünlerle gözler önüne seriyor.

Özel Günlerin vazgeçilmez eşlikçisi: Parfüm

Düğünden mezuniyet törenine, doğum günü kutlamalarından sevgililer gününe pek çok farklı tarihin en önemli ortak noktalarından biri parfüm. Çünkü bu özel günlere hazırlanırken seçtiğiniz stilinizin tamamlayıcısı konumundadır. Bu noktadan yola çıkan Gratis, Yardley, Soft&Gentle ve Gratis' in özel üretimi Bee Beauty ürünleriyle farklı zevklere hitap ediyor. İngiltere' den ithal edilen ve sadece Gratis' lerde satışa sunulan Yardley ve Soft&Gentle kalıcı etkisi ve cilde dost içerikleriyle üzerinizde mis gibi kokuları taşımanızı sağlıyor.

Vazgeçilmez Tazelik Hissi

Yeşil doğanın bizlere armağan ettiği kokuları uzmanlığını konuşturarak formüle eden ve birbirinden şık ambalajlarda tüketiciyle buluşturan markaları aynı çatı altında toplayan Gratis' te Yardley Jade ve Polaire bu yaza damga vuracağa benziyor. Parfüm, deodorant gibi farklı kullanım seçenekleri sunan ürünler arasında yer alan deodorantlar uzun süreli etkisi, verdiği tazelik hissiyle pek çok kişiye hitap ediyor. Kolay taşınabilen şişeleri ise, küçücük çantalara bile sığabileceğinden kullanım kolaylığı sağlıyor. Girdiğiniz her ortama sanki taze çiçek buketleri yerleştirilmişcesine bir etki yaratmak istiyorsanız, bu mis kokulardan biri mutlaka size göre. 

Cilde Nazik Bir Dokunuş

Her cilt tipine uyum sağlayacak nitelikte kaliteli ürünler bulmak bazen zor olabiliyor. Ya da konu koku olduğunda, sürüldüğü anda burnunuza hoş gelen ama bir süre sonra sizi rahatsız eden bir kokuya dönüşebilir. İşte bu noktadan yola çıklan Gratis' in İngiltere' den ithal ettiği Soft&Gentle ürünleri, 48 saat boyuncaetkisini sürdürüyor. Greyfurt, portakal, vanilya ve gül gibi birbirinden güzel kokulardan hazırlanan ürünler deodorant, roll olmak üzere değişik alternatifler de sunuyor. 

Bee Beauty Miss Pink:

Ferahlatıcı turunç notalarıyla açılan elegan koku, orta notalarda yasemin, Türk gülü ve mimoza buketiyle taçlanırken, dip notalarda odunsu, baharatsı nüanslar ve vanilyanın sıcaklığıyla tende iz bırakıyor. 

Bee Beauty Miss Dream:

Eşsiz ve baştan çıkarıcı koku, üst notalarında liçi, şakayık ve frezyayı buluşturuyor. Orta notalarda gül, manolya ve müge buketiyle çiçeksi yönünü taçlandırıyor. Dip notalar, sedir ağacı ve amberin kombinasyonundan oluşuyor.  Size ise sadece tercih etmek kalıyor... 

Bee beauty Blush: 

Bee beauty Blush tazelik veren yeşil notaların, meyve notaları ve sümbülle harmanı ile açılışı yapıyor. Orta notalar, gül ve yasemini buluşturuyor. Dip notalarda sedie ağacı, vanilya ve misk son dokunuşu yapıyor. 

Bee Beauty Miss Violet:

Üst notalarda armut ve frenk üzümünü buluşturan koku, meyve notalarıyla eşsiz iris notasını modern bir şekilde harmanlıyor. Orta notalarda iris, yasemin ve portakal çiçeğiyle çevreleniyor. Kompozisyon dip notalarda paçuli, tonka fasulyesi, vanilya ve pralini buluşturuyor.

1. Satın aldığınız parfümün kalitesini etki süresinin uzunluğuyla ölçebilirsiniz. Anlık olarak güzel kökü sağlayan fakat terleyince ortaya çıkan kötü koku parfümün ucuzluğunu gösterir. Yarım saat sonra hala parfümün kokusunu ilk sıkıldığı andaki gibi alabiliyorsanız parfümün kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

2. Parfüm satın alırken en doğru yöntemi bileğe sıkarak denenmesidir. Çünkü bileğin iç kısmı terlemez ve gün içinde temiz kullanacağın kokuyu ewn güzel bu bölge ortaya koyar.

3. Koltuk altı vücudun en çabuk terleyen noktalarındandır. Bu sebeple deodorant seçerken de ekstra özen göstermek gerekir.

4. Deodorant seçerken kokusundan daha fazla etkili olduğu zaman, verdiği tazelik hissi büyük önem taşır.

5. Giyim tarzınız da parfüm ve deodorant seçimlerinizi etkiler.  Örneğin: Klasik giyim ve topuklu ayakkabı tercihinize ise daha çok sandal, oryantal, paçuli, ve baharat içerikli kokuları tercih etmelisiniz, spor bir tarza sahipseniz fresh kokular sizde daha hoş durabilir, romantic bir insansanız, çiçek, tatlı meyve ve vanilya kokusu tam size göre.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Bahar Kokuları, Çiçek Kokuları, Baharat Kokuları,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

27.05.2016
27.05.2016

YORUM EKLE