18
Ekim

Bağlanmaktan Korkmayın!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Bağlanmaktan Korkmayın!

Korseler için, geçmişi Orta Çağa kadar giden, 19. Yüzyılda da altın çağını yaşayarak her sınıftan kadının mutlaka kullandığı, bir aralar tıbbi gerekçelerle doktorların bile tavsiye ettiği, giysinin mi yoksa iç çamaşırının mı devamı olduğuna bir türlü karar verilememiş olan giysi aksesuarı denilebilir.

O zamanlar giymesi ya da çıkarması çok zor olduğu için birisinin yardımına ihtiyaç duyulsa da günümüzde tek başına rahatlıkla giyilebiliyor ve neredeyse tek hareketle çıkarılabiliyor.

Uzun zamandır ortalarda görünmese de 2016 Sonbahar – Kış sezonunda bolca göreceğiz gibi görünüyor. Çünkü artık giysinin altına değil üstüne giyiliyor.

Yeni sezon için cana yakın bir elbisenin üzerine giyilebilen bir büstiyer  tanımlaması kafi gelse de ayrıntılara inildiğinde kumaşında dikişine kadar oldukça teferruatlı bir konu haline geliyor.

Eğer iç çamaşırınızı elbisenizin üzerine giymişsiniz gibi gelmeyecekse hatlarınızın belirginleşmesi için oldukça iyi bir fikir gibi görünüyor.

Omuz dekolteli bol elbiselerin ya da gömleklerin üzerine tercih edilebilecek yeni nesil korseler yani sezonda ünlü moda markalarının podyumlara sürdüğü sıra dışı bir parça.

Düz ayakkabılar ve mini eteklerle kombinleyebileceğiniz korseler için renk seçeneği için sonsuz denilebilir. 


Etiketler: Gratis, 2016 Sonbahar – Kış, Korse, Büstiyer,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH No Limit Lash Maskara
GOSH No Limit Lash Maskara
GOSH Prime`N Refresh Ferahlatıcı Göz Çevresi Bazı
GOSH Prime`N Refresh Ferahlatıcı Göz Çevresi Bazı
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black
GOSH Xtreme Maskara
GOSH Xtreme Maskara


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE