08
Aralık

Askeri Paltolar, Sokakları Sertleştiriyor!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Askeri Paltolar, Sokakları Sertleştiriyor!

Nefti yeşil ve kamuflaj, altın çağını geride bırakmış olabilir ancak seyrek de olsa dönem dönem yeniden podyumları ve dolayısıyla sokakları renklendiriyor. O dönemlerden birisi de şimdi. 2016 Sonbahar – Kış sezonunda sokaklar daha da sertleşecek.

En iyi kış paltosu denilince, kıyafetlerimizin geneline uyumlu bir renk, yeterince sıcak tutabilecek kadar kalın, günlük ya da gece tarzlarınıza göz kırpan gibi nitelikler demek aslında. Yani sizin kış paltonuz ile arkadaşınızın kış paltosu birbirinden çok farklı olabilir ama özellikleri genelde aynıdır.

Nefti yeşil ya da kahve tonları hemen her renk ile uyumlu olduğu için kolayca kombinlenir. Aklınıza siyah geliyor olabilir ancak bilmelisiniz ki ara tonlar bu konuda çok daha yardımcıdır.

Doğru seçilmiş bir kış paltosu bu sezon tercih edilen lüks günlük kıyafetleriniz için önemlidir. İçine giydiğiniz kıyafetleri bir arada tutar ve kombininizi tamalar. Klasik kıyafetlerinizi tutarlı, spor kıyafetlerinizi daha çok cool yapar.

Eğer bu sonbahar düzgün ve tarzınızı yansıtan bir ceket ya da palto bulursanız kaçırmamalısınız. Çünkü önümüzdeki soğuk kış aylarında üzerinizden çıkarmayacağınız doğru parçayı bulmuş ve modanın başarısını yakalamış olursunuz.

Podyumlarda yeni sezon için sıralanmış kıyafetleri incelediğimizde, sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz, kamuflaj modasının yeni nesline uygun 2016 örneklerinin en iyi ceket ve palto modellerini sizler için seçtik.

Askeriyeden ilham almış ceketlerden leopar desenlerine kadar o kadar fazla çeşit var ki yeni favorinizi bulacağınıza eminiz.


 

 
 
 

Etiketler: Graris, Palto, Mont, Kış modası, 2016 Sonbahar Kış,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH Eyelight Trio Far 004
GOSH Eyelight Trio Far 004
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Green Valley Q56
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Green Valley Q56
GOSH Smokey Eye Göz Farı - Blue 04
GOSH Smokey Eye Göz Farı - Blue 04


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE