03
Mayıs

Asiliğin Üniforması Yine Çok Gözde!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Asiliğin Üniforması Yine Çok Gözde!

Yeni akımlar çıksa da deri ceketlerin modası hiç geçmiyor. Bazıları için 'yaşama hissinin bir parçası' olan deri ceket, birçok kişide rock yıldızı havası çağrıştırıyor. Özellikle de siyah deri ceket neredeyse her yerde…

Sarah Bradley, deri ceket tutkusunu şu sözlerle ifade ediyor: Derinin modası geçmez, eskidikçe daha iyi görünür. Yani zaman ona karşı değil, onunla birlikte ilerler. Pekçok kıyafet zamanla eskir ama deri güzelleşir.

İlk 1956’ da piyasaya çıkan Bronx ceket, on yıllardır en iyi satanlar listesindeki yerini koruyor.

Gerçek rockçılar bu tür fanî moda eğilimleri karşısında esneyerek gülüp geçiyor. Onlar ceketlerine her zaman sadıklar, bazen bir ömür boyu. Ve tüm zamanların en asi giysisi efsanesinin ayakta kalmasına katkıda bulunuyorlar.

Fotoğrafçı Horst Friedrichs, „Rockçı deri ceketi, İngilizlerin deyimiyle bir “revival”. Yani hep yeniden doğuyor, geri geliyor. Ben de buna inanıyorum. Kızınız sizin eski ceketinizi dolapta bulup üstüne geçirebiliyor. Ve herşey yeniden başa sarıyor“ diyor.

Deri ceket: Bazıları için yaşama hissinin bir parçası. Bazıları içinse bir nebze Rock yıldızı modası. Sürekli olarak yeniden moda dünyasını fetheden kökleşmiş bir tasarım klasiği. Ve muhtemelen kullanıcısının üzerinde bıraktığı her izle daha da güzel görünen dünyanın tek giysisi.

1930’ lardan itibaren gördüğümüz deri ceketler, gecelik elbiseleri, takımlar ve jean pantolonların sahayı asla terk etmeyecekleri belli oldu. Asıl mesele onları günümüze adapte etmek.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, deri Ceket, Deri Mont,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Eyelight Trio Far 004
GOSH Eyelight Trio Far 004
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Platinium Q24
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Platinium Q24
GOSH Smokey Eye Göz Farı - Blue 04
GOSH Smokey Eye Göz Farı - Blue 04
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE