10
Eylül

Akmayan ve Dağılmayan Yaz Kirpikleri

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Akmayan ve Dağılmayan Yaz Kirpikleri

Deniz ya da havuz kenarında makyaj yapmak zahmetli ve zor olmayabilir. Ama kimsenin farkına bile varmayacağı, sizi asla rahatsız etmeyecek şekilde bakışlarınızı tazelemeye ne dersiniz? Su da akmayan yani water proof maskaraları kullanmanın tam zamanı. Suya girdiğinizde makyajım aktı mı sorusunu hayatınızdan çıkarın.

Su geçirmez maskaralar, yazın hayatınızı çok kolaylaştıracak. Sadece bu maskaraları kullanmak kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Bu uygulamayı normal maskara uygulamaları gibi yapmanız yeterli olacaktır. Sadece kendinize uygun water proof maskarayı bulmanız gerekiyor. Siyah ya da kahverengi olarak seçeneğini siz belirleyebilirsiniz. Kahverengi daha doğal ve sizin kendi kirpiğiniz gibi duracaktır. Bu sayede de hem daha çekici bakışlara sahip olacaksınız hem de kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Yazın güneşlenirken havuz da ya da denizde, kirpiklerinizi daha belirgin görmek istiyorsanız, artık işiniz çok daha kolay. Makyajınız akmadan bu görüntüye sahip olabileceksiniz. Bakışlarınızı dikkat çekici hale getirebilmek için yapmanız gereken tek şey water proof maskara kullanmak. 

 


Etiketler: Gratis, makyaj, Kirpik,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE