07
Mayıs

Açık Tenliler İçin Makyajın Püf Noktaları

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Açık Tenliler İçin Makyajın Püf Noktaları

Açık tene sahipseniz, makyaj sırasında neler yapmanız gerektiğini ya da nelere dikkat etmeniz gerektiğini biraz olsun bilseniz iyi olacaktır. Çünkü yapacağınız tüm uygulamalar ben buradayım diye bağırabilir. 

İlk olarak fondöten doğru seçilmeli, çünkü özellikle açık tenlerde açık renk küllü, koyu renk ise cildinizi kırmızı gösterir. Bu yüzden tam renk tonunu bulmak önemlidir. 

Gözlerde pembe ve gri tonlar, yeşil, mor, mavi ile kahverenginin her tonu açık tenlilere çok yakışır. Sıra dudaklara gelince; makyajınızdaki bütün dikkatini dudaklar vermekten korkmayın. Bordo, mor, kırmızı gibi dikkat çekici, iddialı rujlar sizin için vazgeçilmez olmalı. 

Allık seçimini ise pastel pembeler ve kahverengiye dönük pembe allıklar beyaz tenlilere yakışacak allık renkleridir. Turuncu ve kırmızı tabanlı bronz allıklar açık tenlilere uyum sağlamaz. 

Aydınlatıcıya gelince, inci parlaklığında aydınlatıcılar beyaz tenlilere çok yakışır. Aydınlık ciltlerine parlaklık katar. Kısaca açık tenli kadınların makyaj yaparken, kendilerini solgun, yorgun ve cansız göstermeyecek şekilde makyaj yapmalılar. Parlaklık ve canlılık katacak renklere önem vermekte fayda var.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Açık Tenli,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Bronze Block Light
SLEEK Bronze Block Light
SLEEK CC Cream Light
SLEEK CC Cream Light
SLEEK Cleopatra`s Kiss Highlighting Palet
SLEEK Cleopatra`s Kiss Highlighting Palet
SLEEK Cream Contour Kit Light
SLEEK Cream Contour Kit Light


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE