25
Ocak

2016 yılı için gardrobunuzu yenilediniz mi?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
2016 yılı için gardrobunuzu yenilediniz mi?

2016 yılı için gardrobunuzu yenilediniz mi?

Her yıl sonunda olduğu gibi hem doğa hem de insanlar kendilerini baştan sona yenilemek isterler. Bu yenileme ruhen de olabileceği gibi stil olarak da mümkündür. Kendi stilinizden ne kadar memnun olursanız olun yeni bir döneme girerken gardroplarınızda bazı parçaları değiştirmek ya da bazı parçalar eklemem gerekiyor. Önümüzdeki sezonda gardrobunuza eklemeniz gereken önemli bir parçadan bahsetmek isteyiyoruz. Bomber ceketler.

Bomber ceketler, biçim olarak o kadar doğru kesimlere sahip ki günün hangi saatinde olursanız olun üzerinizdeki kıyafet ne olursa olsun giymekten bıkmayacağınız bir modeldir. Tam bir jokerdir.

Bu ceketler ile ilgili söylemek istediğimiz ilk şey deri ceket ya da montların yerini kolaylıkla alacağı olacaktır. Her stile uyabilen, sabahtan akşama kadar üzerinizden eksik etmeyeceğiniz salaş kesimli bu kısa ceketler, renkli, desenli ve işlemeli modelleri ile kendisini çok sevdirecek gibi görünüyor.

Alış veriş listenizde yer edineceğini düşündüğümüz bu ceketleri, kollarında ve kemerlerinde yer alan kalın lastikleri ve boyunun kısalığı sebebi ile yanınızdan eksik etmeyeceğinizden eminiz. Sizler için bazı modelleri derledik.


Etiketler: Gratis, 2016 trend, Bomber, Bomber ceket,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE