25
Ocak

2016 Sonbahar / Kış Modası

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
2016 Sonbahar / Kış Modası

2016 Sonbahar / Kış kadın trendlerini keşfetmeye hazır mısınız? Sezonunun popüler kıyafetleri neler, hangi trendler sokak modasını ele geçirecek gibi sorulara cevap bulmak için trendleri mercek altına aldık. Podyumlardan sokaklara yansıyan akımlar arasında bu sezon yaratıcı renkler, modeller ve hayvan baskıları ön plana çıkıyor. 2016 Sonbahar / Kış trendlerini inceleyerek sezon alışverişleri için ilham almak için mutlaka hazırladığımız trend listesine göz ayın.

80’ler ve 70’ler 

2015-2016 Sonbahar/Kış sezonu pek çok döneme ait moda yansımalarının görüleceği bir sezon. Bunların başında ise 80'ler ve 70’ler geliyor. Olabildiğince renkli kombinler, geometrik desenler, büyük aksesuarlar bu döneme ait birkaç ipucu.

Renkli Kürkler
Kış ayları kürksüz olur mu? Tabii ki olmaz ama bahsettiğimiz hayvan dostu kürkler! 2016 kış sezonunda renkli kürk montlar, yelekler ve etoller bizlerle olacak.

Kadife
Kadifenin asil duruşu, etrafa ışık saçan parıltısı ve insanın içini ısıtan yumuşacık dokusu tasarımcıların bu sezon vazgeçemediği unsurlardan.

Patchwork
Patchwork tekniği ile hazırlanmış kıyafetleri pekçok tasarımcının koleksiyonunda görüyoruz. Parça kumaşların biraraya getirilerek oluşturdukları modeller oldukça etkileyici stiller yaratıyor.


Bol Paçalı Pantolonlar
Geçen sezonda baştacı ettiğimiz bol paça pantolonlar, 2016 kış sezonunda da yerini ayırtmış durumda. 

 


Etiketler: Gratis, Moda, stil, Pantolon, Trend, 2016 Sonbahar / Kış Modası, Patchwork, Kürk,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE