26
Nisan

2016 Bahar Trendi: Göz kalemleri!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
2016 Bahar Trendi: Göz kalemleri!

Bu sezon New York' tan Londra' ya, Milano' dan Paris' e, tek bir trend normalden fazla dikkat çekiyor. Kalem çekilen gözler! 

Bu pratik göz makyajı sayesinde gündüz bahar esintili çiçeklerle bezeli elbiseleri tamamlayabilir ya da kot ceketine çok dikkat çekici bir hava katabiliriz. Aynı göz kalemi ile gündüz saatlerinde hafif bir dokunuş, gece saatlerinde dağıttarak sofistike bir görünüm çok basit bir biçimde katabiliyoruz.

Makyajı yapmayan çoğu makyajda olduğu gibi fondöten ile başlıyoruz. Cilt tonunumuzu hafif bir fondötenle eşitliyoruz. Ürünü noktalar halinde yüzüne uygulayıp sonrasında temiz bir makyaj süngeri yardımıyla dağıtmamız yeterli. Bu makyajda göz altındaki koyu halkaların ortaya çıkmaması çok önemli. bu nedenle kapatıcıyı göz altlarına ve gözlerinin iç köşelerine dikkatlice uygulamalıyıp parmak ya da makyaj süngeriyle dağıtıyoruz.

Yumuşak bir siyah göz kaleminle göz çevreni çerçevelerken kedi gözü efekti yaratmaya özen gösterelim mutlaka. Yumuşak bir fırçayla göz kalemini hafifçe dağıttıp sonra dilerseniz kirpiklerinin iç kısımlarına da siyah kalem çekebilirsiniz. Birkaç kat siyah maskara ile bakışlarının daha iri gözükmesini sağlamak da tercihinize kalıyor.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Göz kalemi, 2016 trend,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Intense Eyeliner Kalemi
GOSH Intense Eyeliner Kalemi
GOSH Kohl Eye Liner Kalemi
GOSH Kohl Eye Liner Kalemi
GOSH Likit Eye Liner Kalem
GOSH Likit Eye Liner Kalem
GOSH Ultimate Eye Liner Kalem
GOSH Ultimate Eye Liner Kalem


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE