26
Haziran

1890’dan Bu Güne: Pin up!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
1890’dan Bu Güne: Pin up!

2012 sezonunda yeniden trend olup hayatımıza giren Pin up akımı, bugün hala dişiliğin sembolü konumunu koruyor. 2016 İlkbahar – Yaz sezonunun makyaj trendlerinde başı çekmekle kalmıyor, kendine çok iyi adapte etmiş dünya starları sayesinde boy göstermeye de devam ediyor.

En geriye gidersek, 1890` ların başında altın çağını yaşayan pin-up, yani ultra derecede seksi, güzel alımlı model, manken ya da aktrisler bugün hala moda dünyasını etkilemeyi başarıyorlar. 1941 yılının İngilteresi` ni büyük çapta etkileyen bu akım, bu yıl da kendinden sözettirmeyi başarıyor.

Akımın en başarılı temsilcileri arasında, Dita von Teese, Eva Green ya da Masuimi Max gibi kişileri sayabiliriz. Bu inanılmaz etkilere sahip makyaj trendini siz de evde kendi başınıza birkaç basit yöntemle uygulayabilirsiniz.

Pin-up makyajın birinci kuralı mat görünümlü beyaz bir tendir. Bu nedenle ilk yapmanız gereken cildinize yakın daha açık bir pudrayı seçip bütün yüzünüze uygulamak.

Yüz renginiz solgun olacağı için gözlerinize anlam katmak, bu makyajın en büyük püf noktasıdır. Bu nedenle siyah likit eyelinerınızı göz kapağınızın dibinden başlayark ucuna doğru kalınlaştırarak sürmelisiniz.

Yüzünüze renk katmak için pembe allıktan önce uygulamanız gereken bronz bir allık var. Bu nedenle bronz allğınızı direkt olarak elmacık kemiklerine değil biraz daha gerisine ve alın kemiklerinize kadar uygulamanız çok önemli.

Pembe allığı doğrudan yanaklarınıza uygulayabilirsiniz ancak bunu çok kalın olmayan bir fırçayla yapmalısınız. Çünkü burada asıl amaç hafif kızarmış sağlıklı bir görünüm elde etmek.

Pin-up makyajın, en çarpıcı yanı kırmızı dudaklardır. Bu nedenle açık kırmızı bir ruju dudağınıza uygulayarak ihtişamı yakalayabilir ve makyajınızın son basamağını da tamamlayabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Makyaj trendi, Dita von Teese, Eva Green, Masuimi Max,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM Cabana Boy Blush Allık
THE BALM Cabana Boy Blush Allık
THE BALM Instain Toile
THE BALM Instain Toile
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Sentimental Likit Ruj
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Sentimental Likit Ruj
THE BALM Overshadow I`ll Fly You Buy
THE BALM Overshadow I`ll Fly You Buy


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE