25
Ocak

10 Yaş Genç Gösterecek 5 Makyaj Hilesi

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
10 Yaş Genç Gösterecek 5 Makyaj Hilesi

Her kadın kusursuz bir görünüm için makyajla küçük hileler yapar. Sizin için uygulaması kolay 5 makyaj hilesini araştırdık. Bu ipuçları sayesinde kendinizi anında daha genç ve canlı hissedeceksiniz.

1.İfadeni belirginleştir: Kalkık ve belirgin kaşlar yüz ifadesini daha anlamlı kılarak daha genç bir görünüm sağlar. Saç renginden bir ton açık bir kaş kalemiyle boşlukları doldurun. Üst kısımda ise kaş çizgisinin hizasından sapmadan yatay bir çizgi çekerek parmaklarınızla görünümü yumuşattın. 

2. Doğru Kapatıcı: Göz çevrenizde halkalar ya da morluklar varsa kapatıcınızı sadece bu noktalara değil tüm göz çevrenize uygulayın. Böylece daha doğal bir görünüm elde etmiş olursunuz.

3. Gülüşünü aydınlat: Dudak kenarlarındaki çizgiler yaş ilerledikçe daha belirgin hale gelir. Bu etkiyi hafifletmek için çizgilere dikey olarak aydınlatıcı uygulayın. Dudak kenarlarına da uygulama yaparak gölgelerin görünümünü en aza indirin.

4. Doğru Allık Seçimi: Bronz allık ve ten rengi ruj yüzünüze cansız bir görünüm katar. Teninize uygun doğal pembe bir allık sizi daha genç bir görünüme kavuşturacaktır. Krem allık ve pembe ruj kullanabilirsiniz.

5. Dudakları canlandırın: Dudaklarınız zamanla soluk bir hal alabilir. Açık bir dudak kalemi ile aynı tonlarda bir ruj kullanmak dudaklarınızın canlı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

DİPNOT! Cildinizi nemlendiren, besleyen ve UV koruması sağlayan gece ve gündüz kullanacağınız özel kremlerle erken cilt yaşlanmasını önleyebilirsiniz.


Etiketler: makyaj, gratis, bakım, güzellik, trend,İLGİLİ ÜRÜNLER
Himalaya, Enerji Veren Gündüz Kremi
Himalaya, Enerji Veren Gündüz Kremi
The Balm, Down Boy Allık
The Balm, Down Boy Allık
Gosh, Click`N Conceal Kapatıcı
Gosh, Click`N Conceal Kapatıcı
Wet`n Wild, MegaGlo Aydınlatıcı Pudra
Wet`n Wild, MegaGlo Aydınlatıcı Pudra


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE