L`Oreal Paris Nude Magique Cushion Foundation 01 Porcelain Fondöten

L`Oreal Paris Nude Magique Cushion Foundation 01 Porcelain Fondöten

Herkese merhaba,

 

Çok uzun zamandır kullandığım bir ten ürünü ile ilgili yorumlarımı paylaşma vakti geldi! L'Oreal Paris markasının Nude Magique Cushion Foundation 'ın en açık rengi olan 01 kodlu Porcelain rengi bugünkü konuğum.

 

Kore kozmetiği ile birlikte güzellik piyasasını saran cushion fondöten akımı sayesinde gerek highend gerekse drugstore markaları bu tip ürünler çıkarmaya başladı. Loreal de Nude Magique Cushion Foundation'ı piyasaya sürünce Loreal'in renkli kozmetik ürünlerini seven birisi olarak denemeye karar verdim ve Gratis'in indirim dönemlerinin birinde satın aldım. 

01 Porcelain, Loreal Nude Magique Cushion Foundation'ın en açık rengi. Bu ton bana bire bir uyuyor, asla koyu ya da açık değil. Ürün çok ince yapılı. Dolayısıyla hafif bir kapatıcılık sağlıyor. Ancak dilerseniz birkaç kere daha üzerinden geçerek kapatıcılığını arttırabilirsiniz. 

 

Ben genelde kendi süngeriyle uygulamayı tercih ediyorum. Kimi zamansa Real Techniques Expert Face brush ile ürünü cildime yediriyorum. Ancak bu fırçayı kullandığımda yüzümde fırça izi kalabiliyor, o nedenle bana kalırsa kendi süngeri ile uygulamak daha mantıklı.

Bende herhangi bir cilt problemi, hassasiyet ya da alerjik reaksiyona neden olmadı. Ten makyajımı hafif tutmak istediğimde elimi ilk attığım ürün oldu Loreal Nude Magique Cushion Foundation. Kuru cildime sağladığı nemli bitişi oldukça sevdim. Fiyat-performans oranını da başarılı buldum. 

Hal böyleyken, bitirince bir kez daha alacağımı söylememe gerek yok, herhalde! ;) 

 

Sevgiler. 


Etiketler: cushion fondöten, fondöten, Gratis, Loreal, Loreal Paris,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE