06
Nisan

Zendaya “Hatasız” Makyaj İçin Tüyolarını Paylaştı!

Posted by Gratis Admin
Zendaya “Hatasız” Makyaj İçin Tüyolarını Paylaştı!

Son zamanlarda marka elçisi olarak yaptıkları ile gündemden düşmeyin genç dansçı ve oyuncu Zendaya şu sıralar klasiklerden yararlanıyor. Chris Brown’ la olan yeni teklisi “Something New”, TLC’ nin 1994’ teki hit şarkısı “Creep” ten esintiler barındırıyor. Teklinin çizimi ise Andy Warhol’ un 90’ ların başlarındaki Madonna’ yı yönlendirdiği pop art tarzını andırıyor.

Makyajını kendisi yapan bu taze güzellik ikonu “hatasız” makyajını nasıl elde ettiğini üç tüyoyla açıkladı.

“Yatmadan önce makyajınızı çıkarın. Bu bir zorunluluk ve suratınızdaki aşırılıkların durmasına yardımcı olacaktır.”

“Konu fondöten olduğunda renkleri karıştırarak uygulayın. Yüzü sadece tek bir renk olan birini tanımıyorum. Ben makyaj yaparken hep ‘alt tonlar şuraya, birazı da şuraya, biraz fazlası buraya’ şeklindeyim. Bu tarz şeyler deneyin ama aynadan bakarken farklı ışıklar altında ve farklı renkler deneyin. Farklı renklerin yüzünüzün neresinde en iyi duracağını tahmin edemezsiniz.”

“Bir ünlü olmasanız bile sonuçta Instagram fotoğrafları çekiniyorsunuz ve flaşı kontrol etmeyi unutmayın. Flaşı kullanana kadar daha tatlı görünüyorsunuz ve ‘Lanet olsun, yüzüme sürdüğüm şey bu renk değildi!’ diyebiliyorsunuz. Bu kesinlikle bana oldu ve kesinlikle dersimi aldım.”

19 yaşında olan Zendaya Maree Coleman, bu güne kadar pop, R&B, dans-pop ve elektropop alanlarında başarılı örnekler sundu.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Zendaya, Makyaj tüyoları,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE