29
Aralık

Vizyon Filmleri (30 Aralık – 5 Ocak 2016)

Posted by Gratis Admin
Vizyon Filmleri (30 Aralık – 5 Ocak 2016)

2017’nin ilk haftasının filmleri oldukça değişik türlerden oluşuyor. Yılın ilk vizyon filmlerini derlediğimiz bu yazıda Şeytanın Oğlu, Samsun’da yaşayan üç kardeşi ve Çin Seddi’nin fantastik versiyonları gibi görsel şölenleri sinema salonlarında yaşayabileceksiniz. İyi seyirler…

Aşık

Genç Veysel'in Aşık Veysel olma hikayesini konu edinen filmin yönetmen koltuğunda Asi, Aşka Sürgün, Kurşun Yarası gibi dizilerin senaristlerinden Bilal Babaoğlu oturuyor. Aşık Veysel'in torunu Yeliz Şatıroğlu'nun da rol aldığı filmin başrollerinde ise Meltem Miraloğlu, Emirhan Kartal, Uğur Aslan, Hülya Şen ve Ahmet Bilgin yer alıyor. Dram, romantik, biyografi türündeki film 1s 30dk.

Aşıklar Şehri/ La La Land

Oscar ödüllü Whiplash’in yazarı Damien Chazelle’in yazıp yönettiği filmin oyuncu kadrosunda ise Ryan Gosling, Emma Stone ve J.K. Simmons yer alıyor. Müzikal, romantik türündeki film 2s 8dk.

Baaghi: Asi ve Aşık/ Baaghi: A Rebel for Love

Okulda Siya'ya âşık olan okulun en azılı öğrencisi Raghav ile de tanışır ve yıllar sonra bu ikilinin yolları tekrar kesişecektir. Siya'nın kurtarılmaya ihtiyacı vardır. Bu savaşı asi ve aşık Ronny mi yoksa öfkeli Raghav mı kazanacaktır? Romantik, aksiyon, dram türündeki film 2s 13dk.

Ben, Daniel Blake/ I, Daniel Blake

Paul Laverty'nin senaryosunu yazdığı ve usta yönetmen Ken Loach'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Dave Johns ve Hayley Squires paylaşıyor. Film, 2016 yılında Cannes Film Festivali büyük ödülü Altın Palmiye'nin sahibi oldu. Dram türündeki film 1s 41dk.

Çin Seddi/ The Great Wall

Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biridir. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğu düşünülmektedir. Ancak Yimou imzalı film seddin aslında çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden biri olarak öne çıkıyor. Fantastik, tarihi, macera türündeki film 1s 43dk.

Kurbağa Krallığı: Buz Macerası

Panik içerisindeki halk şehirden bir şekilde kaçmaya çabalarken, bir bukalemun “Kristal Kurbağa artık Kurbağa Krallığı korumuyor! Sonumuz yakın!” yazılı bildiriler dağıtmaktadır! Kurbağa Prenses, ise düğünden kaçtığı için damat Yağmur’a halen kızgındır. Kurbağa Kral ise kızına Kristal Kurbağa’nın gerçekten tehlikede olduğunu söylecektir. Film animasyon, aile, komedi türünde.

Nasıl Yani

Da Vinci'nin dünyaca ünlü olan Mona Lisa adlı tablosu Çarşamba'da uzun süredir görüşmedikleri dedelerine miras olarak kalmıştır. Dedelerinden tabloyu almanın yolunu bulmak için plan kurmaya başlayan üçlü kısa sürede zengin olma hayalleri kurmaya başlarlar. Ancak işler sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Komedi türündeki film 1s 36dk.

Şeytanın Oğlu

Başrolünde Aaron Eckhart’ın yer aldığı filmin yönetmeni “San Andreas Fayı”nı da yöneten Brad Peyton. “Ruhlar Bölgesi”, “Paranormal Aktivite” ve “Arınma Gecesi” gibi filmlerin arkasındaki ekibin elinden çıkan filmin başrollerinde Aaron Eckhart, John Pirruccello ve Catalina Sandino Moreno gibi isimler yer alıyor. Haftanın tek korku, gerilim türündeki filmi 1s 31dk.


Etiketler: Gratis, Haftanın Filmleri, Aşık, Aşıklar Şehri, Baaghi, Daniel Blake, Çin Seddi, Kurbağa Krallığı, Nasıl Yani, Şeytanın Oğlu,



İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE