25
Ocak

The Balm’dan Alınması Gereken 10 Ürün

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
The Balm’dan Alınması Gereken 10 Ürün

Ürün yelpazesi ve retro temalı ambalajlarıyla çok sevilen The Balm’ın makyaj çantalarında olmazsa olmaz ürünlerini sıraladık:

1. Put a Lid It Far Bazı: Bu far bazı ünlü makyaj bloggerlarının en favori ürünlerinden biri. Şeffaf yapıda olan olan ürün gayet yoğun bir yapıda.

2. Rockstar Balm Jovi Palet: Mary Lou Manizer’den FratBoy allığa, Mai Bills Be Paid rujdan Moore ruja kadar birçok ürün tek bir palette hayat kurtarıyor.

3.Sexy Mama Transparan Pudra: Yüzde kalıntı bırakmayan ve tene çok hafif bir ışıltı katan bu pudra The Balm ailesinin en sevilen üyelerinden biri. İçeriğindeki küçük yağ emici kürelerle cildinizdeki parlamayı yok ediyor.

4. Mary Lou Manizer: Yağ ve paraben içermeyen ürünü zengin bir görünüm için göz kapaklarınıza, eşsiz bir pırıltı kazanmak için yanaklarınıza hafifçe sürün veya gece dışarı çıkmadan önce son bir dokunuş olarak kullanın.

5. Frat Boy Allık: Paraben içermeyen formülü ve her tene uyum sağlayan rengiyle allıktaki tercihimizi Frat Boy’dan yana kullanıyoruz.

6. Tall Dark Handsome Maskara: Kısa ve orta uzunluktaki kirpiklerde bile etkili olan maskara daha dolgun bir görünüm kazandırıyor. Fırçası esnek, ince, kısa kıllı ve plastik.

7. Overshadow I'll Fly You Buy Toz Far: Pigment toz farlar normal farlardan daha dayanıklıdır. Gece makyajları için bronz bir ışıltı katan far, her cilt tonuna uyum sağlıyor.

8. Schwing Eyeliner: Uzun, ince ve her zamanki gibi eğlenceli bir ambalajı olan Schwing Eyeliner, mat siyah oluşu ve dağılmamasıyla makyaj çantalarının en sevilen elemanı. Sürümü çok kolay olan fırçasıyla ister kalın ister ince her şekilde eyeliner çekebilmeniz mümkün.

9. Beauty Queen Lip Stainiac Dudak ve Yanak Mürekkebi: Ruj ve allık işlevi gören ürünü kalıcı ve doğal makyaj için yanınızdan ayırmayın.

10. Balm Shelter Moisturizer Medium: Hafif, ipeksi, pürüzsüz ve SPF18’li renkli nemlendirici, cildinizin tonunu ve dokusunu geliştirmeye yardım ederek teninize ışıltı katıyor.


Etiketler: The Balm, gratis, güzellik, bakım, makyaj, makyaj çantası,İLGİLİ ÜRÜNLER
The Balm, Fratboy Allık
The Balm, Fratboy Allık
The Balm, Balm Jovi Makyaj Kiti
The Balm, Balm Jovi Makyaj Kiti
The Balm, Tall Dark Handsome Maskara
The Balm, Tall Dark Handsome Maskara
The Balm, Mary Lou Manizer
The Balm, Mary Lou Manizer


YORUMLAR

Frat Boy Allık benim vazgeçilmezlerim arasında teşekkürler

YORUM EKLE