25
Ocak

Tamamen Organik Marilou Bio İle Tanışın

Posted by Gratis Admin | 2 Yorum
Tamamen Organik Marilou Bio İle Tanışın

Tamamen organik sade ama etkili formüller geliştiren Marilou Bio, Gratis ailesinin en yeni üyelerinden biri. ECOCERT Greenlife ekolojik ve biyolojik kozmetik sertifikasına sahip olan marka hafif ve doğal kokularıyla cildinizin rahatlamasını sağlıyor. Hayvanlara zarar vermeden çevre dostu Marilou Bio ürünlerini daha yakından tanıyalım. 

Kırışıklık Karşıtı Yüz Kremi / Créme Visage Anti-Rides
Marilou Bio Kırışıklık Karşıtı Krem ayçiçeği, shea, avokado yağları ve organik içerikleri sayesinde cildinizi sıkılaştırmaya, yumuşatmaya ve onarmaya yardımcı olur, kurumasını engeller. Ayrıca içeriğindeki portakal çiçeği özleri cilt yüzeyindeki sıvı ihtiyacını önemli ölçüde karşılar ve cildi ferahlatır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Çok Amaçlı Krem / Créme Confort Multi-Usages 
Zengin ve kremsi yapısı, cildinizi dış etkenlerden korur, besler ve cilt yüzeyindeki su ihtiyacını gidermeye yardımcı olur. Betain, ayçiçeği ve shea yağlarıyla zenginleştirilmiş bu krem soğuk ve rüzgarın etkilerinden cildinizi korurken nemlendirir, besler ve antioksidan etkisiyle cildinizi tazeler. 

Temizleyici Yüz Jeli / Gel Visage Nettoyant 
Bu jel, cildinizi nazik bir şekilde temizler ve cildinizi kir ve kalıntılardan arındırır. İçeriğindeki gliserin cildinizin kurumasını engeller, nemlendirir ve pürüzleri giderir. Peygamber çiçeği (mavi kantaron) ve E vitamini yumuşatır ve besler. Akışkan kıvamıyla tüm cilt tipleri için uygun olan bu jelin sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanılması önerilir. 
Kullanımı: Jeli nemli cildinize uygulayınız, köpürtünüz ve iyice durulayınız.

Makyaj Temizleme Sütü / Lait Douceur Démaquillant 
Yağsız ve taze dokusu, cildinize esneklik kazandırır ve cildinizi rahatlatır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürün, içeriğindeki jojoba ve shea yağlarıyla cildinizi nemlendirir ve onarmaya yardımcı olur.
Kullanımı: Yüzünüze ve boynunuza uygulayınız ve hafif dairesel hareketlerle masaj yapınız. Makyaj temizleme pedi yardımıyla cildinizi siliniz ve suyla durulayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanmanız önerilir. 

Marilou Bio argan serisi Fas’ın organik argan yağlarıyla oluşturuldu:

Argan Yağlı Gündüz Kremi / Créme de Jour
Taze ve nemlendirici yapısıyla cildinizi onarmaya yardımcı olur. Argan ve jojoba yağlarıyla desteklenen eşsiz bitkisel içeriğiyle cilde yağlı bir görünüm vermeden cildinizi besler ve nemlendirir. Bitkisel gliserin cildinize eşsiz bir yumuşaklık sağlarken koruyucu etkisiyle cildinizin güçlendiğini hissedeceksiniz.
Kullanımı: Yüzünüze ve boynunuza gündüzleri uygulayın. Makyaj bazı olarak da kullanılabilirsiniz.

Argan Yağlı Gece Kremi / Créme de Nuit 
Bu krem içeriğindeki argan ve shea yağlarıyla cildinizi besler, nemlendirir. Yağ asitleri açısından zengin argan yağı antioksidan özelliğiyle cildinizi tazelemeye yardımcı olur. Argan yağının eşsiz yenileyici özelliği geceden sabaha cildinizi yumuşatır ve sağlıklı parlak bir görünüm sağlar. 
Kullanımı: Yüzünüze ve boynunuza akşamları uygulayınız.

Argan Yağlı Yaşlanma Karşıtı Krem / Créme Anti-Âge
Çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Yoğun nemlendirici etkisiyle cildi sıkılaştırmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Argan yağının antioksidan etkisi hücrelerin yenilenmesini destekler. Argan ve shea yağları cildinizi besler ve nemlendirir. Kayın özleri zengin bitkisel içeriğiyle cildinizi arındırır ve daha genç ve sağlıkla parlayan bir görünüm sağlar.


Etiketler: Marilou Bio, Gratis, argan , bakım, güzellik, çevre dostu, organik,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

15.08.2015
Argan yağını hep kullanırım.
15.08.2015
Argan yağını hep kullanırım.

YORUM EKLE