30
Kasım

Şehir Hayatının Tadını Çıkarmanın İpuçları

Posted by Gratis Admin
Şehir Hayatının Tadını Çıkarmanın İpuçları

Bazen yoğun iş veya okul temposundan, trafikten, kalabalıktan, havalardan şikayet etsek de aslında şehirde yaşamayı seviyoruz :) Bunun için şehirdeki hayatınızı biraz daha güzelleştirmek için birkaç ipucu paylaşıyoruz!

1 Şehri yürüyerek ve sokaklarında kaybolarak keşfedin. Bazen de iki durak önce inerek şehrin ritmini hissedin. Tarzınızı yansıtan, cool ve rahat bir spor ayakkabınız olsun.

2 Şehir hayatının karmaşasında kullanışlı bir postacı çanta hayat kurtarıcı olabilir. Oldukça basit görünümlü bir postacı çanta hem tüm kıyafetlerinize uyum sağlayacak hem de şehir hayatında ellerinizi dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlayacaktır.

3 Metroda en sevdiğiniz müziği dinlerken ya da otobüs durağında sosyal medyada dolaşırken şarjınızın bitmesi keyfini kaçırabilir. Yanınızda sürekli taşıdığınız bir powerbank olsun.

4 Şehrin stresine kapılmayın! Şehir hayatının tadını çıkarın ama haftada 3 gün hem fiziksel hem zihinsel olarak size rahatlatacak sporları yapmayı tercih edin.

5 Şehirdeki yoğun tempolu hayatın cilt üzerinde bazı olumsuz etkileri var. Daha çok egzoz emisyonuna maruz kalmak, havadaki ince tozlar ve çok küçük kir parçacıkları, UV ışınları olumsuz çevresel faktörler arasında sayılabilir. Yeni NIVEA Urban Skin Serisi ile cildinizi şehrin olumsuz etkilerine karşı savunun!

NIVEA Urban Skin Defence Gündüz Kremi cilde 48 saate kadar nem takviyesi sağlar. Antioksidan içeriğiyle cildin savunma sistemini destekler ve cildin çevresel etkilere karşı kendini korumasına yardımcı olur. 

NIVEA Urban Skin Detox Gece Kremi’nin yeşil çay özü ve hyaluronik asit içeren formülü, yüksek etkili antioksidanlar ve yoğun nem takviyesiyle cildin doğal biyolojisini destekler ve kendini yenileme sürecine yardım eder.

NIVEA 1 Dakika Urban Detox Maske sadece 1 dakikada ciltteki yağ, sebum ve kir üzerinde mıknatıs gibi çalışır ve detox yapar. Aynı zamanda cilt kusurlarının oluşumunu engellemeye ve cildin tekrar serbestçe nefes almasına destek olur.


Etiketler: Gratis, Nivea,



İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE