04
Ağustos

Saçlarınızı Mevsime Göre Hazırlayın!

Posted by Gratis Admin
Saçlarınızı Mevsime Göre Hazırlayın!

Saçlarımız mevsimsel değişimden ve çevresel faktörlerden çok fazla etkilenir. Kışın soğuk havalarda kullandığımız bere, atkı gibi ürünler saçımızda fazla elektriklenmeye ve kırılmalara neden olur. Aynı zamanda kış aylarında daha sıcak suyla duş almak ve ardından kullandığımız saç kurutma makineleriyle ortaya çıkan aşırı ısı değişimleri saçların daha çok yıpranmasına neden oluyor. Yaz mevsiminde ise nemden dolayı kabaran saçlarla başetmeye uğraşırız. Sonbaharda saçlardaki yağlanma artar, kuru saçlar daha çok kurur. Mevsim değişikliği saç dökülmesi problemini de hızlandırır. Kullanabileceğiniz etkili saç bakım ürünleri ile her mevsim geçisinde saçınızın ihtiyacına yönelik ürünleri belirleyerek saçlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Saç Dipleriniz Nefes Alsın!

Biotin; Saçı besleyen, güçlendiren ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerdendir. Kışın kapalı kalan saçları ve saç diplerini canlandırmak, saç derisine tonik ile masaj yaparak kan dolaşımını artırmak oldukça önemlidir. URBAN Care Biotin Tonik özel olarak geliştirilmiş formülü içeriğindeki mentol etkisiyle saç diplerine masaj yaparak uygulandığında nefes aldırır ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Saçın hızlı uzamasını destekler.

Nemini Kaybeden Saçlara Kolajen Takviyesi!

Kolajen eksikliği saçlarda kuruluğa, solgun görünüme ve kırılmalara neden olur. Saçın nem dengesini sağlayan ve güçlendiren amino asit bakımından zengin protein maddesi olan kolajenin içerisinde yoğun olarak yer aldığı ürünler tercih edilerek kuru ve mat saçlar tekrar canlı ve parlak bir görünüm kazanabilir. URBAN Care Collagen &Keratin şampuan ile lifting etkisi yaratarak saçlarınızda daha dolgun bir görünüm elde etmenizi sağlarken esneklik kazandırarak kırılmaları da engeller.

Saçlarınızın Koruma Kalkanı Saç bakım Serumları!

Çok fazla kullandığımız fön ve günlük hayattaki tüm tarama, maşa ve kimyasal işlemler saça oldukça zarar verir. Bunu önlemek için saça durulanmayan onarıcı özelliği yüksek ürünlere ihtiyaç duyarız. Bu da kuşkusuz yoğun onarıcı içeriğe sahip, keratin destekli saç bakım serumlarıdır. Bunun için nem desteği, yumuşaklık, parlaklık, ve ısıya karşı koruma sağlayan URBAN Care Keratin serumdan destek alarak saçınızın elektriklenmesini, kabarmasını engelleyerek ısı ve kimyasal işlemlere karşı koruyabilirsiniz.

7/24 Saç Onarımı İçin Süt Proteininin Gücünden Yararlanın!

Her kadın istediği birçok şeyi bir arada bulmak ve istediği anda ona ulaşabilmek ister. Hem bakım yaparken hem elektriklenmeyi önleyecek durulama gerektirmeyen ve saçta, elde yapışkan his bırakmayan 7/24 kullanılabilecek pratik ürünler kadınların kurtarıcısıdır.

Yıpranmış, işlem görmüş saçların keratin yapısına etki ederek yoğun bakım ile yıpranmış saçları hedefleyen Shake N Repair onarıcı kremsi saç bakım köpüğü bu konuda oldukça başarılı. İçeriğindeki 12 yararlı amino asit, süt proteinleri, bitkisel keratin kompleksi ve anti-frizz özelliği ile birden çok probleme aynı anda ve dilediğiniz zaman çözüm bulmanıza yardımcı olur. Özellikle boya öncesi ve sonrası kullanımı tavsiye edilir.

Yıpranmaları En Aza İndirmek İçin Saç Maskesi Kullanın!

Nem dengesinin sağlanması, yıpranmaları azaltmak, tarama kolaylığı sağlaması ile saç maskeleri saç bakım rutinin olmazsa olmazı haline geldi. 1 dakika gibi kısa bir uygulama süresi olan URBAN Care Argan & Keratin ekspres saç bakım serumu ile beklemeden pratik bir şekilde banyo esnasında haftada iki veya üç kez saçınıza uygulayabilirsiniz. Kırık saç uçlarına nüfuz eden maske, gerekli onarımı sağlayarak saçların anında daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.


Etiketler: Gratis, Urban Care,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE