25
Ocak

Saç Problemlerine Son

Posted by Gratis Admin
Saç Problemlerine Son

Kış mevsimi kış tatillerini, lapa lapa yağam karı ve insanı zindeleştiren kış yürüyüşlerini müjdeler. Tabii bütün bu eğlence ve nefis kar manzalaralarının yanı sıra saçınızı zorlayan koşullar da baş göstermiştir. Dondurucu soğuklar ve kış havası saçınızın en büyük düşmanı olabilir, saçlarınız sönük ve matlaşmış bir aslan yelesine dönebilir! Tam da bu yüzden kış mevsini saçlarınıza ekstra özen göstermeniz için mükemmel bir dönem çünkü ancak saçları içten dışa sağlıklı görüen kadınlar bu dondurucu soğukta da stilini koruyabilir ve harika görünebilir.


BU KIŞ SAĞLIKLI GÖRÜNEN SAÇLARLA DAHA GÜZEL

Kış tatiline çıkarken harika görünmek darken ne demek istiyoruz? Sağlıklı görünen, güçlü ve parlak saçlar diyoruz tabi!

Örneğin içten dışa sağlıklı görünen saçlar, elektriklenmeye ve şekillendirmelerden kaynaklanan yıpramaya karşı daha dayanıklıdır, saçlarınız gerçekten daha sağlıklı görünüyorsa kışı “berenizi yeni çıkarmış gibi” sönük ve mat saçlarla geçirmezsiniz. Üstelik farklı dış ortam sıcaklıklarına maruz kalsa bile saçınız elektriklenmeye ve yıpranmaya karşı korunur, parlak ve yumuşak kalır.

 

SAÇLARINIZA HİSTİDİN MUCİZESİ

Saç yapısının dış yüzeyindeki %5’lik kısmı hedefleyen bazı ürünlerin aksine, Histidin içeren yeni Pantene saç bakım kremlerinin etkili Pro-V formula saça hücresel düzeyde etki eder ve saçın kalan %95’inde de çalışır.

Histidin’in saçtaki yıpranmaları azalttığı ve içten dışa sağlıklı görünen saçlar sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Saçlar Pantene şampuan ve saç bakım kremi ikilisi ile daha güçlü, daha parlak ve daha sağlıklı görünür.
 

UZMAN ÖNERİSİ
P&G Beauty Saç Stilisti, Önder Tiryaki

Soğuklar geçene kadar saçlarınıza mükemmel bir şekilde özen göstermek istiyorsanız, her şampuandan sonar Pantene saç bakım kremini saçınızın tüm uzunluğu boyunca uygulamayı unutmayın. Böylece saçlarınızın sağlıklı görünen ve en güzel hali ortaya çıkacak. Pantene saçının farkını kışında da göreceksiniz. 


Etiketler: Pantene, Saç Bakım, Önder Tiryaki, Kış,İLGİLİ ÜRÜNLER
Pantene Saç Bakım Kremi
Pantene Saç Bakım Kremi


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE