24
Nisan

Pink Dünyanın En Güzel Kadını Seçildi

Posted by Gratis Admin
Pink Dünyanın En Güzel Kadını Seçildi

ABD’li şarkıcı Pink, People dergisi tarafından “2018 dünyanın en güzel kadını” ilan edildi. 38 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, 6 yaşındaki kızı Willow Sage 6 ve 15 aylık oğlu Jameson Moon’la dergiye kapak olup, ebeveynliğin onu alçakgönüllü biri yaptığını söyledi.

People dergisi, gerçek adı Alecia Beth Moore olan Pink’i, “Tüm bu kutuları kontrol eden bir kadın. Şarkıcı, anne ve bir rol model; dürüstlüğü, mizah anlayışı, kendine güveni, katıksız star gücü onu yeryüzünün en sevilen ve etkileyici eğlence insanlarından biri yapan bir şarkıcı, anne ve rol model” şeklinde tarif etti.

Pink, “Güzellikle ilgili yanlış olan bir şey yok, iç güzellikle ilgili yanlış olan bir şey yok, dış güzelliğin hepsi farklı renk ve boyuta sahip. Bu da güzelliğin anlamının kişiye göre değiştiğini gösterir” dedi.

Şarkıcı ayrıca, “Etiketleri sevmiyorum, dolayısıyla bir kadının ve bir kızın her şeyi yapabileceğine inanıyorum” dedi. Daha önce Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Kate Hudson ve Lupita Nyong'o gibi isimler People tarafından dünyanın en güzel kadını ilan edilmişti.


Etiketler: Gratis, Müzik, Kadın, Pink,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE