06
Ekim

Paris Moda Haftası’ndan Bir Stark Geçti!

Posted by Gratis Admin
Paris Moda Haftası’ndan Bir Stark Geçti!

“Game of Thrones” dizisinde canlandırdığı Sansa Stark karakteriyle ünlenen Sophie Turner, Paris Moda Haftası’nda stiliyle oldukça dikkat çekiciydi. Katıldığı davetlerde giydiği kıyafetlerle göz dolduran Turner, artık stiliyle takip edilen bir isim haline geldi.

Lea Seydoux, Michelle Williams ve Karlie Kloss gibi ünlü isimlerin de katıldığı defilede Turner, fermuar görünümlü göğüs dekoltesi ve bacaklarını önden ve arkadan açıkta bırakan, sadece yanlardan kapatan asimetrik kesim elbisesiyle beğeni topladı.

Elbisesini siyah yüksek topuklu botuyla tamamlayan Turner, dizinin altıncı sezon finalinin ardından sarıya boyadığı saçlarına atkuyruğu şekli vermişti.

“Sadece bir aile gibi olmadık, aramızda bir bağ da oluştu” diyen Turner, “Dizi bittiğinde ne olacağını bilmiyorum. Derin bir depresyona girebilirim çünkü ne yapacağımı bilmiyorum. Çok garip olacak. İnsanların da çok özleyeceğini hissediyorum” şeklinde konuştu.


Etiketler: Gratis, Game of Thrones, Sansa Stark, Sophie Turner, Paris Moda Haftası, Lea Seydoux, Michelle Williams, Karlie Kloss,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE