25
Ocak

Önder Tiryaki`nin Gösterişli ve Cesaretli Dalagalar İçin Önerileri

Posted by Gratis Admin
Önder Tiryaki`nin Gösterişli ve Cesaretli Dalagalar İçin Önerileri

PANTENE SAÇIYLA KIŞ ÇOK DAHA GÜZEL

Sağlıklı görünen saçlarla kış…

Dışarıda dondurucu soğuklar, içeride sıcak kuru hava saçlarınızın en büyük düşmanı olabilir – sönük ve matlaşmış bir aslan yelesi gibi! Tam da bu yüzden kış mevsimi, saçlarınıza ekstra özen göstermeniz için mükemmel bir dönem çünkü ancak saçları içten dışa doğru sağlıklı görünen kadınlar bu dondurucu soğukta stilini koruyabilir. Pantene şampuan ve saç bakım kremi ikilisi saçınıza hücresel düzeyde etki edeceğinden saçınıza söz dinletmek, saçınızı şekillendirmek ve o şekli korumak çok daha kolay olacak. Pantene sayesinde saçınızın elektriklenmesi ve sönmesi kontrol altında tutulur, yani saçınız berenizi yeni çıkarmışsınız gibi görünmez!

Bazılarının aksine Pantene’ in formülü, yıpranmayı azaltmak için saça hücresel düzeyde nüfus eder ve saçı kökten uca doğru güçlendirir. Böylece saçlarınız içten dışa daha sağlıklı görünür. *

PÜF NOKTASI: Kusursuz saç şekilleri için önce saçınızı şampuanlayın ve saç bakım kremini sadece uçlara değil tüm uzunluğunca uygulayın ki, şekillendirmenin temeli sağlam olsun.

1: Saçı şampuandan sonra tüm uzunluğu boyunca saç bakım kremiyle nemlendirin, duştan sonra ise durulanmayan saç bakım yağıyla hazırlayın. Saçı tutamlar halinde kurutun ve ısıyı dağıtan bir fön makinesi başlığı kullanın. Böylece saçlarınız elektriklenmez.

2: Saçınız tamamen kuruduğunda, saçınızı küçük tutamlara ayırarak maşa ile kıvırın. İsterseniz elinize bezelye büyüklüğünde 7/24 saç şekillendirici bakım kremi veya durulanmayan saç bakım yağlarından alın ve saçınıza sürün ki her bukleniz ayrı ve belirgin dursun.

3: Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Serisi

Sağlıklı görünen, güzel stilinizin tadını çıkarın.

*Şampuan ve ve saç bakım kreminin birlikte kullanımında, kremsiz şampuana göre. 


Etiketler: Pantene, Önder Tiryaki, Saç Bakım, Kış,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE