25
Ocak

Önder Tiryaki` nin Elektriklenmeyen zarif saçlar içi önerisi

Posted by Gratis Admin
Önder Tiryaki` nin Elektriklenmeyen zarif saçlar içi önerisi

PANTENE SAÇIYLA KIŞ ÇOK DAHA GÜZEL

Sağlıklı görünen saçlarla kış…

Dışarıda dondurucu soğuklar, içeride sıcak kuru hava saçlarınızın en büyük düşmanı olabilir – sönük ve matlaşmış bir aslan yelesi gibi! Tam da bu yüzden kış mevsimi, saçlarınıza ekstra özen göstermeniz için mükemmel bir dönem çünkü ancak saçları içten dışa doğru sağlıklı görünen kadınlar bu dondurucu soğukta stilini koruyabilir. Pantene şampuan ve saç bakım kremi ikilisi saçınıza hücresel düzeyde etki edeceğinden saçınıza söz dinletmek, saçınızı şekillendirmek ve o şekli korumak çok daha kolay olacak. Pantene sayesinde saçınızın elektriklenmesi ve sönmesi kontrol altında tutulur, yani saçınız berenizi yeni çıkarmışsınız gibi görünmez!

Bazılarının aksine Pantene’ in formülü, yıpranmayı azaltmak için saça hücresel düzeyde nüfus eder ve saçı kökten uca doğru güçlendirir. Böylece saçlarınız içten dışa daha sağlıklı görünür. *

PÜF NOKTAS 1: Kusursuz saç şekilleri için önce saçınızı şampuanlayın ve tüm uzunluğu boyunca saç bakım kremi uygulayın ki, şekillendirmenin bazı sağlam olsun...

PÜF NOKTASI 2: Eğer saçınızı fön fırçası ile kurutmak zor geliyorsa, aynı görünüm için geniş bigudiler veya büyük boy bir saç maşası da kullanabilirsiniz.

1: Saçı küçük tutamlara ayırın ve orta büyüklükte bir fön fırçası ile kurutun. Toka yardımıyla saçınızı bigudi ile sarıyormuş gibi tutturun ve soğumasını bekleyin.

2: Saçınızı açın ve nazikçe tarayın.

3: Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Serisi

Sağlıklı görünen, güzel stilinizin tadını çıkarın.

*Şampuan ve ve saç bakım kreminin birlikte kullanımında, kremsiz şampuana göre. 


Etiketler: Pantene, Saç Bakım, Önder Tiryaki, Kış,İLGİLİ ÜRÜNLER
PANTENE Aqua Lıght Saç Kremi 360 ml
PANTENE Aqua Lıght Saç Kremi 360 ml
PANTENE Keratin Özlü Onarıcı Yağ 100 ml
PANTENE Keratin Özlü Onarıcı Yağ 100 ml
PANTENE Onarıcı Bakım Şampuan 600 ml
PANTENE Onarıcı Bakım Şampuan 600 ml


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE