14
Temmuz

NIVEA ile cildinizi ve kendinizi şımartmaya hemen başlayın!

Posted by Gratis Admin
NIVEA ile cildinizi ve kendinizi şımartmaya hemen başlayın!

Vücut yağlarının ve losyonun nemlendirici gücünün birleşimini keşfetmek ister misiniz? Vücut bakım rutinizi yeni kokular ile renklendirmeye hazır mısınız? Cildinizi şımartmak ister misiniz? Artık hayatınızda NIVEA Değerli Yağlar içeren Losyon Serisi var.

Losyonlar ve vucüt yağları cildin kurumaması için ve aynı zamanda yumuşak ve güzel görünmesi için hayati önemdedirler. Her ikisi de cilt bakımı için benzersiz yararlar sunarlar. Vücut yağları, her ne kadar su kadar sıvı olsalarda, ciltte yağlı bir tabaka bırakarak yavaş emilirler. Lakin bu özellik nemin deriye hapsedilmesini sağlar, böylece kuru cilt daha uzun süre nemli kalır ve sağlıklı bir ışıltısı olur. Vücut yağları ile banyodan sonra cildinizi şımartmak veya bir akşam üstü kendinizi şımartmak için mükemmel ürünlerdir.

Alternatif olarak, losyonlar daha hafif dokulara sahiptir. Nemi takviye ederler ve derinin sertleşmiş bölgelerini rahatlatıp yumuşak ve esnek olmalarını sağlarlar. Losyon kullandığınızda yağlı bir his bırakmasından korkmazsınız çünkü hızlı emilirler ve böylece çabucak givinip evden çıkabilirsiniz!

Bu aralar günlük kaosun içine sürüklenmek çok kolay ve bu kaos içinde kendimizle ilgilenmeyi unutabiliyoruz. Kaostan sıyrılmak için için basit bir çözüm var: cildimize bakmak, onu şımartmak ve yumuşak ve güzel bir cilt için nemlendirmek!

İşte şimdi hem cildinize bakım yapıp nemlendirecek hem de cildinizi ve sizi şımartacak yepyeni bir seri var: Yeni NIVEA Değerli Yağlar içeren Losyon Serisi. 100 yıllık cilt bakım uzmanlığı ile NIVEA, cildiniz için hızlı emilen losyon ile keyif veren yağların birleşimi olan Değerli Yağlar içeren Losyon Serisi formülünü geliştirdi.

Şimdiye kadar bazı vücut yağlarının kuru ciltler için derinlemesine bakım vermesinin yanında ciltte ağır bir his bırakması ve yavaş emilmesi bir sorundu.

Artık yağlı his yok!

Cildiniz hem değerli yağların derinlemesine bakımından hem de losyonun yağlı his bırakmadan yumuşatan bakımında yaralanabilecek.

Hızlı emilen losyon!

Anında emilen losyon sayesinde yumuşak ve ışıltılı bir cilt artık uzak değil.

Benzersiz kokular ile!

Farklı ve narin kokulara sahip çeşitli formüller ile zevkinize uygun şımartan bir koku seçebilir ve NIVEA'nın özenle hazırlanmış ve rafine edilmiş kokularının keyfini çıkarabilirsiniz.

3 farklı değerli yağ ve koku seçeneği arasından size uygununu seçebilirsiniz:

Gül & Argan yağı

Vanilya & Badem yağı

Kiraz Çiçeği & Jojoba yağı

Yeni NIVEA Değerli Yağlar içeren Losyon Serisi ile cildinizi ve kendinizi şımartmaya hemen başlayın!


Etiketler: Gratis, Nivea, Değerli Yaplar,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE