29
Eylül

Monica Bellucci`ye Kariyer Ödülü!

Posted by Gratis Admin
Monica Bellucci`ye Kariyer Ödülü!

İspanya'nın San Sebastian kentinde bu yıl 65'incisi düzenlenen San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde ünlü İtalyan aktris Monica Bellucci'ye kariyer ödülü takdim edildi.

Festivalde 1986'dan bu yana verilen "Donostia" adlı kariyer ödülünü almak için şehre gelen Bellucci, basın toplantısında, ödülden dolayı çok heyecanlı olduğunu söyledi.

İtalyan sinema sanatçısı Belluci, konuyla ilgili şunları söyledi:

"Öncelikle çalıştığım tüm yönetmenlere teşekkür ederim. Tüm dünyayı dolaştım ve farklı kültürler tanıdım. İnsani tecrübelerin yoğun olduğu bir iş yapıyorum ve işim sayesinde kendi kişiliğimi çok zenginleştirdim. Rol aldığım filmlerden bazıları büyük başarı elde ederken bazıları aynı şansı yakalayamadı ama hepsi benim için büyük tecrübe oldu. Eğer geçmişe dönebilsem yine aynı filmlerde oynardım çünkü hepsi bana çok şey öğretti."

"Sinema arzum, bu işe başladığım ilk günkü gibi" diyen 52 yaşındaki Bellucci, "Ben halen öğrenecek çok şeyim olduğuna inanıyorum. Şu an planlarım arasında olmasa da gelecekte yapımcılık, senaryo yazarlığı veya yönetmenliği deneyebilirim" ifadesini kullandı.


Etiketler: Gratis, Monica Bellucci, Ödül, San Sebastian,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE