10
Mayıs

Mickey 90 Yaşında

Posted by Gratis Admin
Mickey 90 Yaşında

Disney’in efsane karakteri Mickey’nin yaratılışının 90. yıldönümünde Kate Moss, Mark Hamill, Tinie Tempah, Phillip Schofield, Amanda Holden ve Heidi Klum gibi dünyaca ünlü isimler Together For Short Lives Vakfı’nı desteklemek amacıyla bir araya geldi.

Mickey’nin yaratılışının 90. yılı kutlamaları kapsamında, tanınmış İngiliz moda fotoğrafçısı RANKIN’in çektiği fotoğraflarla “Mickey Mouse & Me” adlı özel edisyon bir kitap oluşturuldu.

1928’de ilk kez Steamboat Willie’de izlediğimiz Mickey’nin, “Gerçek Bir Orijinal” olarak ilham verici etkisine gönderme yapan çekimlerde aralarında Kate Moss, Mark Hamill, Tinie Tempah, Phillip Schofield, Amanda Holden ve Heidi Klum gibi moda, film, müzik, TV ve eğlence dünyasından ünlülerin yanı sıra vakfa yardım eden ailelerin portrelerine de yer verildi. 

Yaz döneminde çevrimiçi olarak, eBay üzerinden satışa sunulacak kitaptan elde edilecek tüm gelirler, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocuklara kaynak sağlamak amacıyla Together For Short Lives Vakfı'na bağışlanacak. 


Etiketler: Gratis, Mickey, Yaşgünü,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE