07
Mart

Jennifer Lopez itiraf etti!

Posted by Gratis Admin
Jennifer Lopez itiraf etti!

50 yaşına yaklaşırken hala yarı yaşındak gençleri kıskandıran bir forma sahip olan Jennifer Lopez bu durumun kendisini bile şaşırttğını söyledi.

46 yaşındaki Lopez, gençlik yıllarında,  ilerleyen yaşına rağmen böyle bir görünüme sahip olacağını hayal bile etmediğini anlattı.

Jennifer Lopez "Bu işe başladığınızda her şeyin bir gün geldiğinde sona ereceğini düşünürsünüz. Ya da ilerleyen yaşınızda böylesine bir görünüme sahip olmayı beklemezsiniz" diye konuştu.

Geçip giden yılların kendisine tecrübe kazandırdığını belirten Lopez, eskisine oranla hayata daha bağlı olduğunu da sözlerine ekledi.

Lopez son günlerde Epic Recordings ile imzaladığı anlaşma ile gündemde. Bu da onun için eski arkadaşı L.A Reid ile yeniden bir araya gelmek ve yaşam tecrübelerini aynı müzik potasında eritmek anlamına geliyor.

Üçüncü evliliğini yaptığı şarkıcı Marc Anthony' den Max ve Emme adında ikiz çocukları olan Jennifer Lopez, uzun süredir 28 yaşındaki dansçı Casper Smart ile birlikte.

Lopez meslek yaşamında da hareketli günler geçiriyor. American Idol yarışmasında jüri üyeliği yapan Lopez, Shades of Blue adlı TV dizisi için de kamera karşısına geçiyor.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Magazin, Jennifer Lopez,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE