11
Temmuz

Harry Potter’ın İki Hermione’si Nihayet Tanıştılar!

Posted by Gratis Admin
Harry Potter’ın İki Hermione’si Nihayet Tanıştılar!

Emma Watson, Twitter’a Harry Potter ve Lanetli Çocuk‘un başrolünde oynayacak olan Noma Dumezweni’yle beraber olduğu bir fotoğraf yükledi.

J.K. Rowling tarafından kaleme alınan oyun, Harry Potter serisini sekizinci hikayesi olmakla beraber bu serinin sahnede sergilenen ilk oyunu olacak.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk’un oyuncu kadrosu ilk açıklandığında tüm internet alemi biraz şaşkınlığa uğramıştı. Dumezweni, Güneşte Bir Leke yapımındaki Ruth Younger rolüyle 2006 Olivier Award’da “en iyi yardımcı rol oyuncusu” ödülüne layık görülmüş ve oyunculuğu hakkında bir sürü övgü toplamıştı. Hatta 2012’de Sefiller’in film versiyonunda küçük bir role ve Minyonlar‘da da seslendirmeye sahipti.

Noma, Ron rolündeki Paul Thornley ve Harry rolündeki Jamie Parker‘ın yanında yer alacak.

Şu an bile filmin hayranları ikiye bölünmüş durumda. Çoğu Rowling’i Hermione rolünde siyahi bir kadın oynatması konusunda eleştiriyor. Elbetteki Rowling bunları görmezden gelip ırkçı olarak nitelendiriyor. Watson ise başından beri bu durumun sıkı bir hayranı.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk 30 Temmuz’da Londra Saray Tiyatrosu’nda halka açılacak. Senaryo hali ise 31 Temmuz’da kitapçılarda ve internette satışa sunulacak.


Etiketler: Gratis, Harry Potter, Emma Watson, Noma Dumezweni, J.K. Rowling,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE