16
Mart

Haftanın Filmleri - 17 Mart 2017 Cuma

Posted by Gratis Admin
Haftanın Filmleri - 17 Mart 2017 Cuma

Bu hafta daha çok romantik filmler haftası. Aynı zamanda fantastik bir film de olan Güzel ve Çirkin, Yılmaz Erdoğan imzalı Tatlım Tatlım ve The Space Between Us bu hafta tüm romantik sinema severleri sinemaya davet ediyor.

Aquarius

Kleber Mendonça Filho'nun senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde Sônia Braga yer alıyor. 3. dünya ülkelerine kalkınma hamlesi gibi pazarlanan "kentsel dönüşüm" projelerinden birini, bu değişime karşı çıkan bir kadının gözünden anlatan film dünya prömiyerini de Cannes Film Festivali'nde yapmıştı. Dram ve gerilim türündeki film toplam 2s 25dk.

Ben Ölmeden Önce - Before I Fall

Başrolünde Zoey Deutch'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda  Ry Russo-Young yer alıyor. Senaryosunu Maria Maggenti'nin kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Deutch'a Liv Hewson, Logan Miller, Jennifer Beals gibi isimler eşlik ediyor. Dram türündeki film toplam 1s 39dk.

Güzel ve Çirkin - Beauty And The Beast

Bill Condon'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Emma Watson, Ewan McGregor, Luke Evans, Ian McKellen gibi oyuncular yer alıyor. Fantastik ve romantik türler içerin film toplam 2s 1dk.

Kırmızı Kaplumbağa - La Tortue Rouge

Herhangi bir diyalog içermeyen Fransız-Japon ortak yapımı filmin yönetmen koltuğunda Michaël Dudok de Wit oturuyor. Film ayrıca 2017 Oscar ödüllerinde en iyi animasyon film adaylarından biriydi. Animasyon türündeki film toplam 1s 21dk.

Kuyu

Sadece bir hikâye olarak bu işe girişen küçük Ömer’i yaşından büyük korkular bekliyordur. Serdar Bardakçı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman başrolleri paylaşıyor. Film gerilim ve korku severleri sinemaya davet ediyor.

Tatlım Tatlım

Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve Demet Akbağ ile senelerce kapalı gişe oynadıkları Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın film uyarlaması olan filmde aynı partide tanışan 4 ayrı çift üzerinden bir ilişkinin başlangıcından sonuna kadarki süreçler komik bir dille ele alınıyor. Romantik komedi türündeki film toplam 2s 11dk.

The Space Between Us

Yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadığı tespit edilir fakat Gardner, NASA’nın kendisine tahsis ettiği yerden kaçarak internette tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek kişi olan genç kız Tulsa ile dünyayı ve kendi insani duygularını keşfedeceği bir yolculuğa çıkar. Yönetmen koltuğunda Peter Chelsom’ın oturduğu film romantik, bilim-kurgu ve dram türlerinde. Haftanın tek bilim kurgu filmi olan The Space Between Us toplam 2s 1dk.

Yaşam Kürü - A Cure For Wellness

Hırslı genç bir yöneticiye şirketin CEO'su alma görevi verilir. Söz konusu CEO İsviçre Alpleri'nin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu ama gizemli bir sağlıklı yaşam merkezinde kalmaktadır. Filmin yönetmenliğini Halka ile tanınan Gore Verbinski üstleniyor. Filmin başrolleriniyse Dane Dehaan ve Mia Goth paylaşıyor. Gerilim ve fantastük türlerindeki film toplam 2s 27dk.


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema, Haftanın Filmleri, The Space Between Us, Tatlım Tatlım, Kuyu, Kırmızı Kaplumbağa, Güzel ve Çirkin, Ben Ölmeden Önce, Aquarius,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE