13
Nisan

Haftanın Filmleri – 14 Nisan 2017 Cuma

Posted by Gratis Admin
Haftanın Filmleri – 14 Nisan 2017 Cuma

Bu hafta yabancı filmler haftası gibi. İki film dışında tüm filmler yabancı kaynaklı. Haftanın tek komedi filmi Müfit Can Saçıntı’ya ait. Gülmek isteyenler Yaşamak Güzel Şey isimli filmi sakın kaçırmasın.

İyi seyirler...

Dehşet Odası - Green Room

Kahramanlarımız konser sonrası, sahne arkasındaki odalarında genç bir kadının cesediyle karşılaşırlar. Mekanın acımasız sahibi olayın tek şahitleri olan grubun ortadan kaldırılmasına karar vermiştir. Müzisyenler, o ve adamları tarafından abluka altına alınan bir odada hayatta kalma savaşı verecekleri uzun bir geceye adım atar. Gerilim türündeki film toplam 1s 35dk.

Kartal Avcısı Kız - The Eagle Huntress

Aisholpan'ın kendisini canlandırdığı belgesel türünde anlatıcı görevini ise Star Wars'un Rey'i olarak ünlenen Daisy Ridley üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Otto Bell oturuyor. Belgesel türündeki film toplam 1s 27dk.

Mezeci Çırağı

Battal Karslıoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği ve Özkan İrman'ın kitabından senaryolaştırdığı Mezeci Çırağı'nın kadrosunda ise Yusuf Atala, Murat Ercanlı, Ahmet Karakman, Deniz Oral gibi bir çok isim yer alıyor. Dram türündeki film toplam 1s 45dk.

Otopsi - The Autopsy of Jane Doe

André Øvredal tarafından yönetilen filmin senaryosu Ian B. Goldberg ve Richard Naing'e ait. Başrolleirnde ise ünlü oyuncular Emile Hirsch, Brian Cox ve Ophelia Lovibond yer alıyor. Korku türündeki film toplam 1s 39dk.

The Bye Bye Man

Yönetmenliğini Stacy Title’ın yaptığı ve senaristliğini Robert Damon Schneck ile Jonathan Penner ikilisinin kaleme aldığı filmin başrolünde ise Douglas Smith, Lucien Laviscount ve Cressida Bonas yer alıyor. Gerilim türündeki film toplam 1s 37dk.

Yaşamak Güzel Şey

Müfit Can Saçıntı'nın bu üçüncü filminde Saçıntı, başrolü Yasemin Conka ile paylaşıyor. İkiliye, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan gibi güçlü oyunculardan oluşan dev bir kadro eşlik ediyor. Film haftanın tek komedi filmi.


Etiketler: Gratis, Haftanın Filmleri, Yaşamak Güzel Şey, The Bye Bye Man, Otopsi, Sinema, Mezeci Çırağı, Kartal Avcısı, Dehşet Odası,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE