04
Mayıs

Haftalık Film Listesi - 4 Mayıs Cuma

Posted by Gratis Admin
Haftalık Film Listesi - 4 Mayıs Cuma

Bu haftanın merakla beklenen filmi T2: Trainspotting, bakalım beklentileri karşılayıp ilk film kadar etki yaratacak mı? Komedi sevenlerin takip edeceği kesin. Ayrıca hep olduğu gibi dram yine haftaya hükmediyor.

İyi seyirler...

Derinliklere Yolculuk

Başrolünde Pierre Niney, Lambert Wilson'ın yanı sıra ünlü aktris Audrey Tautou'nun da yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Jérôme Salle oturuyor. Asıl adı L'Odyssée olan film biyografi türünde ve toplam 2s 3dk.

Baş Belası

Yönetmenliğini Tolga Baş'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Çetin Altay ve Selen Seyven başı çekerken kendilerine Mesut Yar, Uğur İzgi, Yakup Yavru ve Ender Gülçiçek eşlik ediyor. Komedi türündeki filmin senaryosu ise Yücel Öztürk'e ait. Yapımcılığını Artist Film Yapım'ın üstlendiği filmde müzikler Fatih Yavuz'a ait. Türkiye yapımı film komedi türünde.

Çam Yarması

Sefa Özçelik'in yönettiği komedi filmi Çam Yarması'nın senaryosunu Murat Kuşçu ile Tuğrul Geylan kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ferdi Kurtuldu, Murat Kuşçu, Dilber Ay, Koray Ergün, Yakup Yavru, Erol  Düzgün ve Tevfik İnceoğlu gibi isimler yer alıyor. Komedi türündeki film toplam 2s 5dk.

Çılgın Ziyaretçiler 3 : İhtilal

Asıl adı Les Visiteurs - La Révolution olan ve yönetmenliğini Jean-Marie Poiré'nin üstlendiği filmin senaryosunda Poiré'nin yanı sırra başrol Christian Clavier'ın da imzası var. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise Christian Clavier, Jean Reno, Franck Dubosc.

Eski Sevgili

Filmin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh otururken, filmin yapımcıları ise Zekayi Kavrazlı ve Avni Sezen. Film romantik komedi sevenler için iyi bir fırsat.

Gamba: Macera Çetesi

Asıl adı Gamba: Ganba to nakamatachi olan ve yönetmenliğini Tomohiro Kawamura ve Yoshihiro Komori ikilisinin üstlendiği çizgi film türü Gamba: Macera Çetesi filmi Atsuo Saitô'nun romanını temel alıyor. Senaryosunu Ryôta Kosawa'nın üstlendiği filmin müziklerinde ise Benjamin Wallfisch imzası var. Film aynı zamanda müzikleriyle 2015 International Film Music Critics Ödülleri'nde de "En İyi Animasyon Yapım Müziği" dalında adaylık kazandı. Animasyon türündeki film toplam 1s 32dk.

Gerçeğin İki Yüzü

Erin Dignam'ın senaryosunu yazıp Sean Penn'in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Charlize Theron, Adèle Exarchopoulos ve Javier Bardem paylaşıyor. Asıl adı The Last Face olan film tam bir dram ve toplam 2s 12dk.

Saplantı

Asıl adı Unforgettable olan filmin başrollerini Katherine Heigl ve Rosario Dawson'ın paylaşıyor. Yapımın yönetmen koltuğunda ise Denise Di Novi oturuyor. İlk yönetmenlik denemesine imza atan Di Novi aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Geoff Stults, Isabella Rice, Simon Kassianides, Whitney Cummings ve Robert Wisdom da bulunuyor. Gerilim türündeki film toplam 1s 40dk.

T2: Trainspotting 2

1996 yılında vizyona girdikten sonra olay yaratan Trainspotting'in devam filmi “T2: Trainspotting”nin de yönetmenliğini Danny Boyle üstleniyor. Filmin başrollerinde ise tanıdık simalar Ewan McGregor, Robert Carlyle, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner yeniden sahne alıyor. Komedi türündeki devam filmi toplam 1s 57dk.

Umudun Kıyısında

Yönetmen koltuğunda Haydar Işık'ın oturduğu filmin başrollerini Levent Sülün, Burçin Abdullah ve Fırat Can Aydın üstleniyor. Türkiye yapımı film dram türünde.


Etiketler: Gratis, Haftanın Filmleri, Derinliklere Yolculuk, Baş Belası, Çam Yarması, Çılgın Ziyaretçiler, Eski Sevgili, Gamba, Gerçeğin İki Yüzü, Saplantı, Trainspotting, Umudun Kıyısında,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE