04
Ağustos

Eşyalarınız için mi Çanta Seçersiniz Yoksa Stiliniz İçin mi?

Posted by Gratis Admin
Eşyalarınız için mi Çanta Seçersiniz Yoksa Stiliniz İçin mi?

Dışarı çıkarken giyindiğinizde elde etmek istediğiniz imajın bazen en büyük tamamlayıcısı bazense kurtarıcı parçasıdır çanta. Çoğu zaman o kadar ufak çantaları kullanırız ki eşyalarımızı kocayacak yeri olmaz, çoğu zaman da ihtiyacımız olandan fazlasını karşılar.

Kimi kadın için küçük de olsa çanta taşımak önemlidir. Her ne kadar çantasız olmak pratikte rahatlık olsa da bazılarımız bu durumu daha rahatsız edici bulur. Eskiye dönüşünü birçok ünlü simada da gördüğümüz bel çantaları, rahat hareket etmek isteyen ama çanta ihtiyacı bulunanlar için 2017 ile beraber popülerliğini yeniden arttırdı.

Sade tasarımı ile günlük kullanım için uygun poşet çantalar, kolaylıkla gece de kullanılabilecek fonksiyonel modeller arasında. Sportif bir duruşunuz varsa renkli sırt çantalarını yabana atmamak lazım. Sıcak havalara çok yakışacağını düşündüğümüz ve farklı bir tarzın temsilcisi sepet çantalar da bir o kadar klasik.

Hem gündüz hem gece kullanılabilecek ve her kıyafete sağlayacağı uyum ile beyaz çanta modelleri de sezonun gözde çanta rengi. Son olarak da yaz geceleri için ideal bir model olan portföy çantalarını neon renkleri ile görmeye devam edeceğiz.


Etiketler: Gratis, Çanta,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE