30
Haziran

En İyi Agatha Christie Kim Olacak?

Posted by Gratis Admin
En İyi Agatha Christie Kim Olacak?

Dünyaca ünlü Sony ve Paramount film şirketleri, başarılı yazar Agatha Christie’ nin hayatını ele alacak iki ayrı filmin hazırlıklarına başladı. Stüdyolar, karakteri canlandıracak oyuncu için gözlerini iki farklı oyuncuya çevirdiler.

Çok satanlar listesinden inmeyen, cinayet romanlarının efsaneleşen ismi Christie’ nin gençliğini canlandıracak kişinin kim olacağı ise şu sıralar en gündemdeki soru.

Sony, The Danish Girl’ ün yıldızı Alicia Vikander’ ı, Agatha Christie’ yi canlandıracak isim olarak seçerken, Paramount ise, kendi filmi için ünlü İngiliz yazarı canlandırmak üzere Emma Stone ile görüşmelere Başladı bile.

Böylece iki farklı perspektifte beyazperdede yer alacak olan Agatha Christie hikayesi, ünlü cinayet romanı yazarı hayranlarını heyecanlandırdı.

Her iki stüdyo da film için henüz yasal izinler ve prosedür aşamasında. İki farklı şirketin iki farklı Christie hayat hikayesini beyazperdeye aktaracağı haberi ünlü yazarın hayranlarını heyecanlandırırken, ünlü polisiye romanı yazarının karanlık yüzünün artık aydınlanacak mi sorusu ise büyük merak konusu. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Sony, Paramount, Agatha Christie, The Danish Girl, Alicia Vikander, Emma Stone,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE