17
Ekim

DB Berdan Yine Sıcak ve Rengarenkti!

Posted by Gratis Admin
DB Berdan Yine Sıcak ve Rengarenkti!

Bu yıl 7.’si düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Deniz ve Begüm Berdan defilesi Gonca Vuslateri ile başladı ve gotik, gizemli bir ruhla moda severlerin beğenisine sunuldu.

Deniz Berdan’ın, "Ultra Violence" isimli koleksiyonun makyaj uygulamasında siyah ve beyaz renkler vurgulanırken, modellerde özellikle gözler ön plandaydı. Şiddete karşı sloganı ile sıradışı bir koleksiyonu tanıtan Deniz Berdan’ın tasarımlarında eğlenceli grafik desenler, canlı ve neon renkler öne çıktı.

Koleksiyonunda özenle tasarlanmış ve işlenmiş ince detayların göze çarptığı Deniz Berdan koleksiyonu için nostaljik ve modern konseptlerin buluştuğu, feminen, sofistike ve gerçeküstü bir marka denilebilir. Bir çok uluslararası marka ile çalışan Deniz Berdan, Katy Perry’ye de kostüm tasarlamıştı.

Ceylan Çapa, Ahmet Nazif, Zülal Zorlu, Etel Baler, İlkem Öztürk, Hülya Kalyoncu gibi ünlülerinde izlemek için orada olduğu defilede en dikkat çekenlerden biri, Athena’nın çok ses getiren “Ses Etme” klibinde oynayan “Onur Gökhan Gökçek” oldu. Renkli tasarımlarla podyumda yürüyen Gökçek, podyumda fırtına gibi esti.

Dikkat çeken bir başka model ise Rüzgar Erkoçlar oldu ve defilenin ruhuna uygun olarak, eğlenceli bir podyum yürüyüşü gerçekleştirdi.

İşte defileden dikkat çeken tasarımlar...


Etiketler: Gratis, Deniz Berdan, Fashion Week Istanbul, Ultra Violence, Katy Perry, Athena, Ses Etme, Onur Gökhan Gökçek, Rüzgar Erkoçlar,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE