25
Ocak

Cildinize Canlılığı Himalaya Herbals ile Geri Verin

Posted by Gratis Admin
Cildinize Canlılığı Himalaya Herbals ile Geri Verin

5 bin yıllık bir geçmişe sahip Ayurveda biliminin bir sonucu olan Himalaya Herbals, doğanın dengeleyici ve faydalı içeriklerini bünyesinde bulunduruyor. Himalaya Herbals ürünleri ile cildiniz doğal bakımını sağlarken canlılığını da geri kazanacak.

Himalaya Herbal Ailesi
Sağlıklı bir cilt güzelliğin olmazsa olmaz ilk koşulu. Doğru ürün kullanımı da cilt bakımı için en temel önceliğimiz. Cilt tipine uygun ürünlerle yapılan yoğun bakım cildin genç görünmesine de yardımcı oluyor. Cilde derinlemesine bakım yapan Himalaya Herbals Cilt Bakım Serisi, pürüzsüz, kolay şekil alan saçlar için farklı ürün seçenekleri sunan Saç Bakım Ürünleri, güzel- liğin kilit unsurlarından dudaklarımız için özel bakım sunan Dudak Bakım Serisi ve bakımlı, sağlıklı dişler ve dişetleri için farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan Himalaya Herbals Ağız Bakım Ürünleri dört dörtlük bir bakımın anahtarlarını sunuyor.

Himalaya’dan özel bir seri: Neem 
Neem, Himalaya Herbals ürünlerinin içerisinde yer alan özel bir seri. Türkçe karşılığı maun olan Neem, Hindistan kökenli oldukça faydalı bir bitki. Neem özellikle cilt problemleri için oldukça faydalı ve şifalı bir bitki olarak tanınıyor. İşte serinin öne çıkanları:

1. Arındırıcı Neem Özlü Maske: İçeriğindeki neem özleri ve zerdeçal, ciltteki fazla yağı dengeleyerek tıkanmış gözenekleri temizler ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Kil, cildinizi rahatlatır ve pürüzsizleştirir, aynı zamanda cilt dokusunu geliştirir ve problemsiz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

2. Arındırıcı Neem Özlü Temizleyici Sıkılaştırma Losyonu: Derinlemesine temizleyen, pürüzsüzleştiren ve fazla yağı dengeleyen temizleyici ve sıkılaştırıcı bu losyon, arındırma özelliğiyle bilinen maun özleriyle siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İçeriğindeki limon ve lodh, gözenekleri sıkılaştırarak, cildi tazeler. Cildinizi canlanmış ve temiz hale getirir ve dengeler.

3. Arındırıcı Neem Özlü Yüz Yıkama Jeli: Temiz ve problemsiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olan bu jel, yüzünüzü kirlerden arındırır ve yağ oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Arındırıcı maun özleri, cildi derinlemesine temizler. İçeriğindeki zerdeçal siyah nokta oluşumunu azaltmaya ve cildinizin tazeliğini korumaya yardımcı olur.

4. Arındırıcı Neem Özlü Yıkama Köpüğü: Temiz, problemsiz bir cilt kazanımına yardımcı olan bu köpük, cildi kurutmadan fazla yağdan arındırır. Arındırıcı özelliğiyle bilinen maun özleri, cildi derinlemesine temizler. Zerdaçal ile kombine edilmiş formülü ile siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur ve cildin tazeliğini ve yumuşaklığını korur.


Etiketler: gratis, bakım, Himalaya, Himalaya Herbal, sağlık, güzellik, Neem ,İLGİLİ ÜRÜNLER
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Maske
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Maske
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Temizleyici ve Sıkılaştırıcı Tonik
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Temizleyici ve Sıkılaştırıcı Tonik
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Yüz Yıkama Jeli
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Yüz Yıkama Jeli
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Yüz Temizleme Köpüğü
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Yüz Temizleme Köpüğü


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE