25
Ocak

Bridget Jones Baby`nin Çekimleri Başladı

Posted by Gratis Admin
Bridget Jones Baby`nin Çekimleri Başladı

2001 yapımı ilk filmi Bridget Jones'un Günlügü ile Oscar adaylığı kazanan sevilen romantik komedi serinin yeni filmi yolda. Çekimleri devam eden yapımdan ilk set fotoğrafları da geldi. Helen Fielding'in çok satan roman serisinden uyarlanan beyazperde serisinin yeni filmi Bridget Jones’s Baby'nin başrolünde elbette ki serinin yıldızı Renée Zellweger yer alıyor. Oyuncu Colin Firth, Jones'un büyük aşkı Mark Darcy rolüyle geri dönerken kadroya Patrick Dempsey de dahil olacak.

Sevilen romantik komedi serisinin yeni filminden Bridget Jones, artık 40'larına gelmiş ve bebek bekleyen biri olarak karşımıza çıkıyor. Londra'da çekimleri devam eden filmden gelen ilk sahnelerde Jones, yılbaşı ağacını, büyümüş karnıyla sürüklerken görülüyor. Botları, taytı ve bol kesimli paltosuyla Bridget Jones'a hamilelik çok yakışmış.

Serinin 3. filmi için henüz bir vizyon tarihi açıklanmazken, serinin ilk iki filminin toplam hasılatı 450 milyon doları geçiyor.


Etiketler: Gratis, Bridget Jones Baby', film, Bridget Jones'un Günlügü, Renée Zellweger , Colin Firth, Patrick Dempsey, Sinema, Romantik komedi,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE