25
Ocak

Barış Manço 73 Yaşında!

Posted by Gratis Admin
Barış Manço 73 Yaşında!

Barış Manço 73 Yaşında!

Barış Manço 73. yaş gününde henüz görücüye çıkmamış olan "Baba Bizi Eversene" filiminde kullandığı 1949 model klasik otomobili ve eşyalarıyla anıldı.

Manço'nun eşi Lale Manço eşinin 1949 model klasik otomobiline binerken, düzenlenen programda Barış Manço 'nun şarkıları seslendirildi. Anma törenine Barış Manço’ nun eşi Lale Manço, Doğukan Manço, Batıkan Manço ve sanatçı arkadaşları ve dostları katıldı.

Anma töreni filme ait görsellerle süslendi. 1949 model, klasik otomobili, içlerinde gitarı ve çizmelerinin bulunduğu özel eşyaları sergilendi. Manço'nun eşi Lale Manço eşinin 1960 model klasik otomobiline bindi. Barış Manço 'nun şarkılarının seslendirildiği programda pasta kesildi.

EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

,Manço'nun eşi Lale Manço, "Bu harika günü kara rağmen düzenleyen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu çok güzel bir Barış sevgisi, bir de çok özel. Bu, Barış'a en güzel doğum günü hediyesi olmuş." dedi.

Batıkan Manço ise "Bu arabaları görünce bizimde nefesimiz kesildi, biz daha doğmadan önce var olan bir arabaydı. Kara rağmen burada hep bir arada bulunmakta bizler için ayrı bir onur gurur duyuyorum. Babamız 73 yaşında ve genç nesillerin ağzından düşmüyor bugün. Bu sabah sosyal medyada dolaşırken insanların paylaşımlarını gördüm. Buraya geldik. Dışarısı buz gibi insanlar toplanmış bu nasıl bir sevgi, nasıl bir vefa borcudur. Bugün babamızın bindiği arabaların arasındayız." diye konuştu.


Etiketler: Gratis, Barış Manço, Lale Manço, Batıkan Manço, Baba Bizi Eversene, Doğukan Manço, Barış Manço 73 Yaşında,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE