25
Ocak

Bacaklar daha uzun!

Posted by Gratis Admin
Bacaklar daha uzun!

Bacaklar daha uzun!

Eğer bacak boyunuzdan memnun değilsiniz isterseniz en azından olduğundan daha uzun görünmelerini sağlayabieceğinizi biliyor muydunuz?

Yüksek bel pantolonlar

Yüksel bel, dar paçalı bir pantolonun altına giyilen topuklu ayakkabılarla ortamlarda en uzun görünen bacaklara sahip olabilirsiniz.

Ten rengi ayakkabılar

Ten rengi topuklular giyerek bacakları daha uzun gösterme hilesi son zamanlarda ünlüler arasında da oldukça popüler.

Uzun etekler

Yüksek bel uzun bir etek ve topuklu ayakkabılar giyerseniz, bacaklarınızın daha uzun görünmesi kaçınılmaz.

Çıplak bilekler

Kısa paçalı skinny bir pantolonun altına bilekte biten bir bot giydiğinizde, kısa bot ve pantolon paçası arasından görünen ten rengi bir illüzyon yaratarak kaval kemiklerinizi daha uzunmuş gibi gösterir.

Geniş paçalar

Bol paçalı pantolonların altına giyilen platformlar, bacaklarını uzun göstermek isteyenler için birebir. Bu kombinasyon, bacak boyunuzu uzun gösterecek. Düşük ya da yüksek belli, bol paça pantolonların platform ayakkabılarla kombinlenmesinden ortaya çıkan görüntü çok işinize yarayabilir.

Yüksek bel kalem etekler

Hemen diz altında biten bu dar etekler, üst bacaklarınızı daha uzun göstermesinin yanı sıra vücut hatlarınızı da belirginleştirerek daha feminen bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Flatform ayakkabılar

Topuklu ayakkabıyla aynı şey gibi görünebilir, fakat geniş tabanları nedeniyle bilekleri çok daha ince gösterme illüzyonuna sahip bu ayakkabılar.

Büyük üstler

Üstümüze giydiğimiz oversize bir kazak, büyük bir gömlek ya da bol bir tunik vücudumuzun alt kısmını çok daha zayıf göstereceğinden uzun görünmek de kaçınılmaz oluyor.


Etiketler: Gratis, Daha uzun bacaklar,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE