15
Haziran

Alicia Keys`ten Şaşırtıcı Bir Hareket!

Posted by Gratis Admin
Alicia Keys`ten Şaşırtıcı Bir Hareket!

Dünyaca ünlü ABD'li R&B ve soul şarkıcısı Alicia Keys, “Makyaja Hayır” adını verdiği hareketiyle bir anda gündeme geldi.

Dünyaca ünlü 35 yaşındaki şarkıcı Alicia Keys, artık makyaj yapmayacağını açıkladı ve “Bir kadının değeri, yüzündeki makyajla ölçülmez” deyip “Ortaya Çıkma Zamanı” başlıklı mektupla kararını ifşa etti.

Yeni şarkısı In Common’ın fotoğraf çekimleri için fotoğraf sanatçısı Paola Kudacki’nin stüdyosuna giden Keys, Kudacki’nin teklifiyle makyajsız olarak objektif karşısına geçmeyi kabul etmiş: “Spor salonundan yeni gelmiştim. Beyzbol şapkamın altında bir fular vardı. Paola bana ‘Seni şu an çekmek istiyorum. Müziğin doğal ve taze, tıpkı senin gibi. Fotoğrafların da öyle olmalı’ dedi diyor”

Keys, bu teklife önce tereddütle yaklaşmış ve şunları söylemiş. “Şok oldum. Birden tedirgin ve rahatsız hissettim. Yüzüm tamamen makyajsızdı. Üstümde bir sweatshirt vardı. Bu benim evden çıktığım özensiz halimdi, fotoğraf çekimi için değildi! Ona ‘gerçek olmak istiyorum ama bu halim sence de çok fazla gerçek değil mi’ dedim”.

Bu çekimden sonra Alicia Keys, #NoMakeup adını verdiği devrimi başlattı ve Vanity Fair, Fault gibi dergilere de makyajsız olarak poz verdi. Keys’in bu atılımı ne kadar sürdürebileceği herkes tarafından heyecanla bekleniyor. 


Etiketler: Gratis, Alicia Keys,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE