09
Şubat

9 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
9 Şubat Haftası Vizyon Takvimi

Bu hafta vizyona girecek olan filmlerde Kayhan, Şahan Gökbakar’ın yeni karakterinin merhaba deyişi niteliğinde. Recep İvedik kadar sevilecek mi hep birlikte göreceğiz. İlk iki filmde oldukça geniş bir hayran kitlesi yaratan James Foley filmi bu yeni devam filmi Özgürlüğün Elli Tonu’n da aynı başarıyı bulabilecek mi merak konusu. İyi seyirler…

Güzel Adam Süreyya

Eyüp’de doğan çocukluğu ise Zeytinburnu’nda geçen Süreyya Soner, çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecik yapan Süreyya, futbolcu formasını giymeyi hayal etmediği Beşiktaş’a malzemeci olarak girmeyi hayal eder ve kısa süre sonra bu hayaline kavuşur. Belgesel türündeki film Yılmaz Erdoğan imzalı.

İyi Günler

Xiao Zhang, Çin’in güneyinde küçük bir kasabada yaşamaktadır. Nişanlısı estetik ameliyatı olmuştur fakat sonuçtan pek memnun kalmamıştır. Nişanlısını mutlu etmeye çalışan genç adam başarısız geçen ameliyatı telafi etmek ister. Animasyon türündeki film Liu Jian imzalı.

Kayhan

Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Komedi türündeki film Togan Gökbakar imzalı.

Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa

Vinci'de hayat huzurla geçmektedir. Leonardo zamanın çoğunu ilginç icatlarıyla uğraşarak geçirir. Arkadaşı Lorenzo da ona icatlarını geliştirmesinde yardım etmektedir. Gioconda’da ise onların yaptıklarını dalga geçerek izlemektedir. Animasyon türündeki film Sergio Manfio imzası taşıyor.

Özgürlüğün Elli Tonu

Anastasia ve Christian, yaşadıkları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların ardından nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia'nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Dram türündeki film James Foley imzası taşıyor.

Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın

Ailesi sonbaharda göçen, uçmayı öğrenememiş bir yağmurkuşu, kutup soğuğu, hain düşmanları ve kendine rağmen gelecek baharda sevdiğine kavuşmak için hayatta kalmak zorundadır. Animasyon türündeki film Arni Asgeirsson imzası taşıyor. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon, Puloi, Özgürlüğün, Leo, Kayhan, Günler, Süreyya,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE